Kuchyňské lustry a zářivková svítidla | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Kuchyňské lustry a zářivková svítidla

Datum: 3.4.2012

Jako všechna svítidla i kuchyňské osvětlení je důležitou součástí domů, bytů, různých veřejných prostorů, ulic zahrad apod.

Místnost, kde připravujeme občerstvení, večeře, snídaně i obědy, zkrátka kde vaříme i pečeme a následně tu pokrmy s rodinou, blízkými i přáteli konzumujeme a ochutnáváme, je kuchyň.
Právě taková místnost potřebuje osvětlení, které kompletně osvětlí pracovní plochu, tedy kuchyňskou linku. Také je zapotřebí osvětlení jídelního stolu. Takovým svítidlem je nejčastěji kuchyňský lustr, který je svým vzhledem i tvarem nejvhodnějším typem svítidla nad jídelní stůl. Pod nebo nad kuchyňskou linkou jsou naopak dobře využitelná zářivková svítidla často nazývaná podlinkami.


Kuchyňská zářivková svítidla jsou důležitým osvětlením pracovní plochy. Podlinky jsou nám pomocníkem hlavně při přípravě pokrmů a jakékoliv osvětlení oceníme zejména za tmy. Zářivkové osvětlení lze pořídit jak na přímé zapojení tak i přes kabel. Barva vyzařovaného světla podlinek je také různá. Může být jak teplá bílá (spíše do žluta), tak i studená bílá.
Kuchyňské lustry jsou navrhované v mnoha designech, barvách a provedení. Záleží na Vás jakému stylu svítidla do Vašeho interiéru dáte přednost a jaká kuchyňská svítidla se Vám svým designem i barvou bude
do místnosti hodit.

Svět-svítidel má nabídku veškerého osvětlení velmi širokou, proto zákazníci i jistě Vy si vyberete svítidlo, které Vám do interiéru nejlépe padne.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.