0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Kuchyňské lustry a zářivkové osvětlení pod kuchyňskou linku

Osvětlení interiéru

Michaela

Jsou místnosti, které se bez osvětlení neobejdou a mezi ty řadíme kuchyně. Proto vybírejte a nakupujte takové osvětlení, které jste si přály a splňuje veškeré Vaše požadavky.


Mnozí z nás si častokrát ani neuvědomují, co vše pro nás znamená osvětlení. Však jen se zamysleme. Svítidla využíváme dnes a denně a co bychom si bez řádného osvětlení počaly. Zkrátka je jasné, že svítidla jsou již nepostradatelnou součástí každodenního života v domácnostech, na pracovištích ale i na nejrůznějších veřejných interiérových i venkovních prostorech.

Jedním takovým místem, které se bez osvětlení neobejde je kuchyň. Jak kuchyňská linka, tak i jídelní stůl vyžaduje určité osvětlení, které bude dohlížet, jak na přípravu pokrmů, tak i na to, jak chutná při večeři, obědě či snídani.

Svět-svítidel je opravdu rozmanitý svoji nabídkou svítidel. Proto pokud sháníte či vybíráte svítidla do kuchyně nezapomeňte si prohlédnout kategorii zářivková svítidla nebolipodlinkyosvětlení pod kuchyňskou linku a kuchyňské lustry – nejvhodnějšího osvětlení kuchyňského stolu.

Podlinky jsou zářivková svítidla, bez kterých by se pracovní plocha či varná deska v kuchyni neobešla. Jistě mi dá každý za pravdu, že vařit či péct se po tmě zkrátka nedá.
                                    
Stejně tak jídelní stůl by velmi postrádal své náležité osvětlení jimž je již zmiňovaný kuchyňský lustr. Ty jsou vyráběny v nejrůznějším provedení tak, aby ladily jak do moderní kuchyně, tak i do kuchyně klasičtějšího či rustikálního vzhledu. I barevná škála je opravdu široká a je jen na Vás, zdali si zvolíte lustr na lanku, ta tyči či lustr stahovací.
               
Neváhejte a mrkněte se na naše stránky www.svet-svítidel.cz. Nabídka je opravdu velmi rozsáhlá a rádi Vám s výběrem či případnými dotazy rádi poradíme.

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.