Lampy a lampičky nejen pro praktické užití | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Lampy a lampičky nejen pro praktické užití

Datum: 7.11.2011

Stolní lampičky ale i podlahové lampy jsou nedílnou součástí dnes teméř již každého interiéru. Nejsou nám jen praktickým pomocníkem ale i vkusným dekorativním doplňkěm jak vnitřních, tak i venkovních protorů.

V dnešní moderní době mezi osvětlení řadíme i svítidla, která jsou typická  spíše pro dekorativní účel. Máme jimi na mysli lampy a lampičky.

Stolní lampičky a podlahové lampy nám však dokáží mnohdy být i výborným každodenním a nepostradatelným pomocníkem v určitých chvílích a situacích, proto bychom neměli podceňovat i funkční vlastnosti těchto svítidel.

Stolní lampy jsou svítidla nejrůznějších barev, tvarů a designů. Současnost nabízí lampičky, jak v klasickém a moderním provedení, tak i v designu dětských lampiček, rustikálních lamp či vitrážových lamp. Lampičky jsou využívané zejména při četbě, plnění domácích úkolů ale i pracovních povinností u psacího stolu, kde se ladně tyčí zejména kancelářské lampy. Stolní lampy však můžeme, díky jemnému světlu, umístit i na noční stolek do ložnice.

                                      

              Lampa stolní GN Granát                     Stolní lampa Carrat                        Lampa stolní Tiffany


Pro dotvoření příjemné atmosféry v místnosti, nejčastěji v obývacím pokoji, volíme stojací lampy. Často jsou umísťovány spíše vedle skříněk či pohovky. Jsou nám výborným pomocníkem nejen pro svoje doplňkové světlo ale i pro večerní četbu či práci v pohodlném křesle u televize.

                                                          

                                  Stojanová lampa Antic                                  Stojanová lampa Calisto


Jak stolní lampičky, tak i podlahové lampy jsou k dispozici v mnoha variantách. U každého svítidla nacházíme jedinečnost v něčem jiném, proto si na své přijde téměř každý.

Zatím jsme hovořili pouze o interiérových lampách. Svět-svítidel Vám však nabízí i venkovní lampy, kdy IP svítidla musí být takové, aby lampa dokázala odolat povětrnostním podmínkám, vodě či živelným pohromám. Velmi často poptávaným venkovním osvětlením jsou nyní solární lampy, které jsou velkou úsporou elektrické energie, jelikož nám zahradu či jiné venkovní prostory rozzáří na základě slunečního světla. Jsou žádaná také díky nápaditému a vkusnému designu svítidla.

Neváhejte, inspirujte se a nakupujte s námi jen kvalitní osvětlení za  příjemnou cenu.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.