Lampy: dekorativní i funkční doplněk | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Lampy: dekorativní i funkční doplněk

Datum: 2.6.2011

Lampy: dekorativní i funkční doplněk

Lampy do interiéru

Lampy stolní či lampy stojací můžeme na rozdíl od jiného typu osvětlení, přemisťovat podle našeho vkusu nebo potřeby. V interiéru můžeme lampy umístit téměř všude (stolky, tmavé kouty ložnic a obývacích pokojů, prostor pro čtení, chodby, noční stolky apod.) Stejně jako ostatní svítidla, tak i lampy rozdělujeme na moderní a klasické, podle použití materiálů, designu atd. Lampy tedy lze jednoduše zkompletovat i s lustry a dalšími druhy osvětlení. Hledáte-li luxus a elegantní design nebo raději oceníte jednoduché tvary či klasické provedení, nabízíme Vám lampy i jiná svítidla, podle Vašich představ.

Lampy do exteriéru

Lampy i ostatní svítidla nemají již pevné místo jen v interiéru Vašeho domova. Venkovní svítidla jsou již běžnou součástí domu se zahradou. Zahradní lampy opět můžeme mít v provedení vyšších lamp nebo nižších lampiček. Každá zahrada získá pomocí zahradního osvětlení nádherný vzhled pro Vás i Vaše návštěvy při posezení u ohně, v altánku či na verandě. Venkovní lampy i jiné osvětlení nabízíme v nepřeberném výběru vzhledu, tvarů a moderním či klasickém provedení a také v mnoha kvalitních materiálech odolávajících nepříznivému počasí.

Novinkou jsou ovšem také speciální svítidla - lampy solární. Solární světlo má v sobě zabudovaný akumulátor, který hromadí a ukládá světelnou energii a na základě toho v noci svítí. Solární lampy také obsahují senzor, který zaznamenává intenzitu světla a díky němuž se svítidla zapínají a vypínají.              


                  OPÁL OP-1 1xE27/60W                 SANGHAI 1xE27/60W         SOLÁRNÍ LAMPA 2xLED/0,07W

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.