Lustry a stropní svítidla: Základ každého osvětlení | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Lustry a stropní svítidla: Základ každého osvětlení

Datum: 5.4.2011

Lustry do obývacího pokoje, lustry do kuchyně, dětské lustry, lustry do ložnice to vše nabízí nejrozšířenější druh osvětlení.

V odvětví svítidel a osvětlení jsou zcela jistě nejrozšířenější lustry a svítidla stropní. Tvoří základ každého osvětlení interiéru. Navíc jejich použití je prakticky možné všude: lustry do obývacího pokoje, lustry do kuchyně, dětské lustry, lustry do ložnice to stejné také platí pro stropní svítidla.

Lustry lze také rozdělit na lustry závěsné nebo lustry přisazené. Lustry a svítidla rozlišujeme také především svým vzhledem. Osvětlení a svítidla se dělí na moderní lustry (moderní stropní svítidla) a klasické lustry (klasické stropnice).

Moderní lustry a svítidla stropní vynikají použitým materiálem, nejběžněji je používán chrom lesklý či matný a moderní tvar skel. Moderní lustry také naleznete v kategorii designové lustry a křišťálové lustry, které ohromí každou Vaši návštěvu. 

Klasické lustry a svítidla stropní se vyznačují především použitím například dřeva, patiny, barev jako jsou antická bronzová, hnědá, mosaz apod. Lze je využít všude tam, kde je přizpůsoben interiér tíhnoucí ke klasice. Ovšem populární je dnes také spojovat moderní svítidla s klasickým interiérem a naopak.

Dalšími druhy jsou dětské lustry a dětská stropní svítidla pro velké i malé. Rustikální lustry typické klasickým vzhledem a propracovaností svítidel. Dřevěné lustry, ratanové lustry a lustry Tiffany.

      

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.