Nabízíme lustry s ověsy | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Nabízíme lustry s ověsy

Datum: 8.8.2015

Rakouská značka Globo myslí i na ty, kteří dávají přednost honosnějším a blyštivějším lustrům s ověsy. V nabídce jsou v několika barevných provedeních.

Rakouská značka Globo myslí i na ty, kteří dávají přednost honosnějším a blyštivějším lustrům s ověsy. V nabídce jsou v několika barevných provedeních. 

Lustry s ověsy v několika barvách

Především do obývacích pokojů, jídelen a pracoven, v případě většího provedení pak do reprezentačních místností a sálů. Do těchto prostor jsou určeny lustry s ověsy. Jde totiž o typ závěsného stropního svítidla, které má několik ramen (v tomto případě bývá používán termín holandský lustr) a navíc je dozdoben ověsy, které jsou z různých materiálů.

Pokud můžete do osvětlení hodně investovat, jsou na trhu křišťálové lustry – u značky Globo jsou křišťálové ověsy použity u designové řady lustrů Saline. Levnější variantou jsou pak lustry Globo z kolekce Cuimbra, ve které jsou použity ověsy z plastu.  

Všechny nabízené lustry s ověsy najdete pod tímto článkem. Jak můžete vidět na přiloženém obrázku, svítidla jsou k dispozici v několika barvách. Vzhledem k úspoře elektrické energie doporučujeme našroubovat zářivku nebo LED žárovku. 

Lustr s ověsy Globo

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.