Nástěnné svítidlo exkluzivní novinka od firmy WOFI | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Nástěnné svítidlo exkluzivní novinka od firmy WOFI

Datum: 29.7.2014

Seznamte se s exkluzivní novinkou od firmy WOFI – nástěnné svítidlo CARE

Seznamte se s exkluzivní novinkou od firmy WOFI – nástěnné svítidlo CARE

Protože některá svítidla na fotografii prostě nevypadají zdaleka tak exkluzivně jako ve skutečnosti, rozhodli jsme se vás s některými z nich seznámit. První svítidlo je od společnosti WOFI a konkrétně se jedná o nástěnné svítidlo CARRE 1xG9/33W.

Německá firma Wofi nabízí zákazníkům široký sortiment cenově dostupných moderních interiérových svítidel a lištových systémů na halogenové žárovky. Proto rádi s touto firmou spolupracujeme a přinášíme vám nejnovější modely svítidel.Nástěnné svítidlo CARE je elegantní pomocník pro osvětlení vašeho interiéru. Na první pohled není úplně zřejmé, jaký má vlastně tvar, je potřeba se chvíli zadívat. Ale hned potom poznáte, že svítidlo má zadní stěnu zakončenou trojúhelníkem. Proto z pohledu ze předu, může splývat s přední stěnou, která je také ve tvaru trojúhelníku, ale směruje nahoru.


Svítidlo disponuje provedením z kovu s lesklou chromovou povrchovou úpravou a vytváří opravdu luxusní vzhled. Lesklý chrom také vytvoří úžasné efekty při zapnutí svítidla. Rozměry nahrávají snadnému umístění svítidla: šířka 22 cm a výška 20 cm. Nástěnné svítidlo WOFI je vyráběno buď jako jedno světlo, nebo jako dvoj světlo. Stejně tak provedení se liší. Můžete si pořídit nástěnné svítidlo v bílém provedení či lesklém chromu.


Pozvěte k sobě domů opravdu profesionálního pomocníka – nástěnné svítidlo WOFI!
 

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.