0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Nová funkční svítidla GREENLUX!!!!

Novinky ve světě svítidel

Lucie

Firma specializující se na technické osvětlení svou nabídkou nových produktů překvapuje. Vybírat můžete z moderních designových svítidel. Přesvědčte se sami.

Poměrně krátce působící firma GREENLUX – na trhu od roku 2010 – se již dokázala zapsat do povědomí zákazníků a své jméno spojit s kvalitním, praktickým osvětlením. Nesoustředí se pouze na technická svítidla, ale stále více se snaží vytvářet interiérové osvětlení, především v podobě downlightů. Ze sortimentu firmy jmenujme LED zdroje a osvětlení, reflektory, čidla pohybu, pohledová svítidla a mnoho dalších.

Podhledová svítidla     Pohledová svítidla čili downlighty, jsou zvláštním typem bodového osvětlení. Jsou zabudovány do stropu a vyžadují tedy i dodržování bezpečnostních rad a doporučení. Tím hlavním je, že by nad sebou měly mít vzduchový prostor tzv. minimální zápustnou hloubku. Tvoří perfektní doplněk klasického osvětlení (lustrů, nástěnných svítidel, nástěnných stropních svítidel, lamp a jiných), ale také jsou centrálním plnohodnotným osvětlením místnosti. Užití naleznou v každé místnosti Vašeho bytu či domu. Pokud si přejeme vytvořit klidnou atmosféru osvětlení, můžeme zvolit i více bodovek umístěných v blízkosti a nasvítit si např. prostor nad pultem, v obývacím pokoji nad TV atd. Pevný downlight nasvítí oblast pod sebou a neruší tak okolí intenzivním zářením. Směrový neboli výklopný downlight plní stejnou funkci jako tzv. spoty – je flexibilní, nastavíte ho požadovaným směrem a získáte osvětlení v místě, kde je skutečně potřebujete.

Reflektory a pohybová čidla

Reflektory a světla se senzorem jsou skvělou volbou především do venkovních prostor (nejsou ale ani výjimkou v interiérech). Jejich oblíbenost vychází z minimálních provozních nákladů a tím šetří vaši peněženku. Je navíc velice pohodlné pouhým pohybem zapnou světla a stejně tak nemyslet na jejich vypnutí.

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.