NOVINKA: Lustr ve tvaru žárovky | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

NOVINKA: Lustr ve tvaru žárovky

Datum: 1.7.2015

Klasickým vláknovým žárovkám sice zvoní hrana, ale není tomu tak u osvětlení obecně. Nyní jsou hitem žárovky jako lustr.

Klasickým vláknovým žárovkám sice zvoní hrana, ale není tomu tak u osvětlení obecně. Nyní jsou hitem žárovky jako lustr. 

Retro a přesto moderní

Tak lze charakterizovat lustry ve tvaru žárovky. Vzhledem jasně upomínají na doby minulé, ale už se do nich dají namontovat úspornější světelné zdroje. Nově tato originální stropní svítidla přináší italská značka Ideal Lux a to v edici LUCE. Lustry skvěle zapadnou do moderního, nejlépe strohejšího a tak trochu pankového interiéru. Vhodné jsou především do obyváku a pracovny. Žárovku jako lustr nabízí i ostatní výrobce, například Luxera v kolekci ATREIDES. Ať už si zvolíte čiré provedení nebo dozdobené kovovým drátkem, vždy si můžete být jisti, že si takového lustru nezapomene všimnout žádná návštěva.
 
Celý sortiment těchto retro lustrů symbolizující žárovky najdete pod tímto článkem. Přidáváme také velmi zajímavé dekorační žárovky Vintage

 
Žárovka jako lustr na e-shopu rent.czLustr ve tvaru žárovky na e-shopu rent.cz

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.