NOVINKA: Solární zahradní LED svítidla | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

NOVINKA: Solární zahradní LED svítidla

Datum: 13.6.2011

Naše nabídka osvětlení byla rozšířena o velmi zajímavou alternativu venkovního osvětlení a tím je solární světlo a solární lampy.

Zkrášlete svoji zahradu těmito revolučními svítidly, vybírat lze solární lampy, solární nástěnná světla, solární bodové osvětlení, solární nájezdová svítidla, solární řetězy či solární zahradní svítidla v podobě různých postaviček apod.

Solární venkovní svítidla pracují na základě slunečního světla, tudíž z toho vyplývá, že solární světla je vhodné umístit tam, kde je nejlépe lokalizováno sluneční záření. Solární lampy obsahují solární panely, ve kterých se sluneční světlo mění na el. energii, která se hromadí v dobíjecí baterii a jakmile se setmí, začne lampa svítit.

Nejdůležitější výhodou solárního osvětlení je tedy úspora peněz, dále jednoduchá instalace bez použití drátů a kopání jam, solární LED svítidla jednoduše umístíte či zapíchnete do země nebo přišroubujete na stěnu. Solární zahradní světla jsou šetrná k životnímu prostředí, sami se automaticky dobíjí, senzor v noci automaticky lampy zapíná a se světlem vypíná a fungují bez jakékoliv údržby. 


  

   Solární osvětlení 1x0,06W     Solární led osvětlení 2x0,07W            Solární světlo 4xLED/0,015W

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.