Novinky z retro osvětlení Vintage | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Novinky z retro osvětlení Vintage

Datum: 2.12.2015

Retro lampy zažívají v poslední době boom. Navíc nově si každý kus můžete složit přesně podle svého gusta. K dispozici jsou různá stínidla a lampové nohy z poslední kolekce Vintage.

Retro lampy zažívají v poslední době boom. Navíc nově si každý kus můžete složit přesně podle svého gusta. K dispozici jsou různá stínidla a lampové nohy z poslední kolekce Vintage. 

Stolní lampa retro vintage

Velmi originální a přesto cenově dostupné

Dnes je nabídka osvětlení hodně široká, a tak je logické, že se výrobci snaží na trh přicházet s novými koncepcemi. Jednou z těchto novinek je kolekce Vintage 1+1 od rakouského výrobce Eglo.  Zákazník si sám může vybrat z více než 20 různých stínidel na lampu a k tomu pak dokoupit také lampovou nohu v různém designu. Výsledkem je velmi vkusná stolní lampa v retro stylu. Využití najde především v obývacím pokoji, ložnici, případně pracovně. Přestože se u této nové kolekce Vintage 1+1 jedná o jakousi nadstavbu, celková cena lampy se pohybuje kolem 1 000 Kč.  

Možnost různých kombinací

Výhodné je, že nohy lamp mají objímku E14 a stejně tak stínítka, takže v případě že si třeba koupíte po dvou kusech od každého, můžete vytvořit ještě více originálních lamp.
Níže najdete celý náš nový sortiment stínidel a lampových noh, ze kterých si snadno (jak je vidět na přiloženém obrázku) vytvoříte originální stolní retro lampu


Osvětlení Vintage

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.