0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levy banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 300
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Originální doplněk do interiéru? Stojací lampy Globo

Osvětlení interiéru

Michaela

Nejčastěji lidé kupují stojací lampy do obývacího pokoje. Skvělé je, že u lamp Globo je na výběr z řady tvarů, barev a materiálů, takže si vybere každý, ať už je jeho interiér zařízen moderně, či starodávně.

Nejčastěji lidé kupují stojací lampy do obývacího pokoje. Skvělé je, že u lamp Globo je na výběr z řady tvarů, barev a materiálů, takže si vybere každý, ať už je jeho interiér zařízen moderně, luxusně nebo starodávně.
 

Výhodná je stojací lampa se stmívačem

Ještě než se zaměřme na design stojacích lamp, krátce shrneme, kam se vlastně tento typ osvětlení hodí a na co je dobré při nákupu pamatovat.
Jak už zaznělo, stojací lampy se nejčastěji umisťují do obývacích pokojů a to do prostoru čtecího nebo oddechového koutku a dále kolem televize. Správně by totiž večer při puštěné televizi mělo svítit ještě nějaké světlo, aby nedocházelo k příliš velkému namáhání očí. Stojací lampy lze využít i při čtení v ložnici a případně práci v kanceláři. Zhlediska větší flexibility ale spíše do kanceláře zvolte stolní lampu. Stejně tak na čtení a psaní v dětském pokoji doporučujeme stolní lampičku nebo nástěnné světlo. Dítě by totiž o dlouhý kabel, který u stojacích lamp je, mohlo zakopnout.
Co se týče rad při nákupu lampy, tak pamatujte na to, jak dlouhý přívodní kabel budete potřebovat, jak intenzivní světlo očekáváte – jestli jen k atmosféře nebo na čtení, nejlepší je zvolit stojací lampu se stmívačem – a samozřejmě jestli lampa ladí s dalšími světly v místnosti a vůbec s celým interiérem. 

Rozdělení stojacích lamp

Pro snazší orientaci můžeme stojací lampy Globo rozdělit do několika skupin: 
  • moderní stojací lampy – vynikají zajímavým použitím materiálu, například lýko, nebo bambus,  zmínit lze kolekce BAILEY či SAFARI
  • LED stojací lampy – mají inovativní, většinou minimalistický design, který podtrhuje velká úspora
  • obloukové stojací lampy – jsou vhodné především k pohovce na čtení, jedná se například o lampy NEWCASTLE
  • stojací pokojové lampy se stmívačem – jednoduše si stmívačem navolíte intenzitu osvětlení, jsou výborné k televizi, například lampa GENESIS
  • levné stojací lampy – za nejnižší cenu si můžete koupit stojací lampy DECO, u nichž je použit průsvitný šifón
  • luxusní stojací lampy –mezi opravdové skvosty patří stojací lampy z kolekce BALI, jejichž předností je použití hnědého textilu se zajímavými vzory

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Přidejte se k nám na Facebooku

Nenechte si ujít rady, tipy, návody, novinky a speciální akce.

Více než 1.200 odběrných míst po celé ČRVíce než 1.200 odběrných míst

Jsme vám blíže než si myslíte.

Seznam míst

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.