Osvětlení pro dětský pokoj | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Osvětlení pro dětský pokoj

Datum: 17.3.2012

I dětský pokoj je místnost, která nelze fungovat bez náležitého osvětlení. Pro děti jsou navíc dětská svítidla pomocníkem nadevše.

 
 Každý z nás kdysi toužil po pohádkovém dětském pokojíčku.
K tomu, abychom se v něm cítili útulně a spokojeně, je třeba vybrat také správné osvětlení, které náš pokojíček bude “reprezentovat“ a to nejen díky praktičnosti dětských svítidel. Každý mi dá jistě za pravdu, že důležitým faktorem, při výběru osvětlení, je také vzhled svítidla.

Dětská svítidla jsou řazena do své vlastní kategorie a to zejména díky designu, který není vhodný využít například v obývacím pokoji či kuchyni. Výrobci se snažili dětské osvětlení navrhnou tak, aby se svítidla svým vzhledem přiblížila co nejvíce podobnosti různých pohádkových postaviček, zvířátek, autíček apod. Jen shlédněte kategorii dětská svítidla. Jistě mi dáte za pravdu, že dětské osvětlení se výrobcům opravdu podařilo a barevný, nápaditý design s pohádkovými postavičkami, kytičkami či zvířátkami zkrátka k dětskému světu patří.

Ať už je Vaše ratolest batole, předškolák či školák, osvětlení je důležité pro každou věkovou kategorii. Když se vrátím do doby, kdy mi rodiče předčítali pohádky na dobrou noc, nebylo na škodu mít u postýlky nějakou lampičku či nástěnné svítidlo. Nesvítí tolik silně, jako hlavní osvětlení místnosti lustr či stropnice a zároveň navodí příjemnou atmosféru při večerním usínání a rodičům poslouží jako pomocník při výkladu pohádky či příběhu. Vždy mějme však na paměti, že hlavní osvětlení místnosti je pro dětský pokoj nepostradatelné. Dětské lustry nebo stropní svítidla bychom do dětských pokojů měli vybírat tak, aby náramně osvětlily celou místnost a zejména hrací plochu, která je právě pro ty nejmenší velmi důležitá. Když už z našich dětí vyrostou školáci je důležité pořídit na psací stůl stolní lampičku. Taková stolní lampa, ačkoli se nemusí zdát, je nám opravdu velkým přínosem a díky ní si nekazí naše děti oči při kreslení, plnění domácích úkolů ani při učení či čtění si. Proto by každý dětský pokoj měl mít na psacím stole alespoň jednu dětskou stolní lampu nebo kancelářskou lampičku. Dětská lampa může být navržena ve tvaru zvířátek i různých postaviček za to kancelářské lampy jsou vhodné k využití při práci na psacím stole i nám dospělým. Mnohdy mají nastavitelný směr svícení a je možné vybírat z nejrůznějších barev tak, aby zapadly do našeho, do určitých barev laděného, interiéru.
            
 
Dětské osvětlení ať už lustry, bodová svítidla, nástěnné osvětlení či lampy a lampičky jsou dětem takovým pomocníkem, že bychom výběr správného a vhodného osvětlení neměli podceňovat.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.