Osvětlení pro Vaši zahradu a ostatních venkovních prostorů | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Osvětlení pro Vaši zahradu a ostatních venkovních prostorů

Datum: 22.7.2013

Pokud rádi trávíte teplé letní večery venku, jistě Vám bude příjemněji s některým z našich venkovních svítidel.

Léto je v plném proudu, čas dovolených a prázdnin je tady. Pokud trávíte Vaši dovolenou v klidu domova, jistě budete pobývat mnoho času venku. Ať už jen před Vaším domem či přímo na zahradě, zkrátka ve všech venkovních prostorách by nemělo chybět venkovní osvětlení. Nebudete přece sedět večer na lavičce s Vaší rodinou a Vašimi přáteli po tmě. Právě do těchto venkovních prostor je tu mnoho venkovních svítidel, které nejen, že Vám Vaši zahradu krásně osvítí, ale navíc Vám vytvoří kolem Vašeho domu skvělé prostředí. Venkovní osvětlení byste zkrátka neměli zanedbávat už proto, že jsou to první místa, která každý hned uvidí.
 
Pro Vaši zahradu je tu speciální kategorie svítidel zahradních. Tato zahradní svítidla Vám přinesou užitek při posezení u ohýnku s přáteli či večerní grilovačce, kdy by Vám pouze světlo z ohně jistě nestačilo. Na výběr je tu několik typů svítidel, z nichž Vám jistě některé přijde vhod. Zahradní svítidla v této kategorii jsou vybrána tak, aby do Vaší zahrady skvěle zapadala a tvořila Vám pěkný dojem z krásně osvětlené zahrady.
 
Pokud se Vám po tmě špatně zajíždí autem do garáže, i pro Vás tady máme řešení. Právě k těmto účelům jsou tu připravena svítidla nájezdová, se kterými Vaši nájezdovou cestu skvěle uvidíte a nebudete muset odhadovat, kde přesně tato cesta je.
 
Jako dekorace i jako skvělé venkovní svítidlo nejen když náhodou vypadne elektřina, ale také pro příjemný romantický večer na terase Vám může sloužit petrolejová lampa. K ní zde najdete parafínové oleje několika vůní.
Všechna venkovní svítidla jsou samomozřejmě zcela bezpečná. Obsahují vysoké IP krytí, ptoro se nemusíte bát, že po prvním deštíku Vám svítidlo přestane fungovat.
Venkovní osvětlení by zkrátka nemělo chybět v žádné domácnosti. Pokud je stále nemáte, je nyní ten nejlepší čas si je pořídit.

   

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.