Podhledová svítidla – ideální do stropu a sádrokartonu | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Podhledová svítidla – ideální do stropu a sádrokartonu

Datum: 30.10.2014

Nespoléhejte se jen na klasické lustry. Firma Globo přichází s moderními podhledovými svítidly. Skvělé do sádrokartonu.

Nespoléhejte se jen na klasické lustry. Firma Globo přichází s moderními podhledovými svítidly. Skvělé do sádrokartonu.

Podhledová světla do obývacího pokoje a kuchyně

Moderní interiéry vyžadují i stylové osvětlení. Proto lidé stále častěji využívají nabídky podhledových svítidel, která bývají také nazývány downlighty. V podstatě se jedná o určitý typ bodových světel neboli bodovek, která se zapouští do stropu a stále častěji do sádrokartonu.  
Protože rakouská firma Globo jde neustále s dobou a moderními trendy, jsou v její nabídce samozřejmě i podhledová svítidla. Často se jedná o soupravu tří kusů, tak abyste například osvítili posezení nad barem či prostor za televizí. Můžete si ale koupit i jeden kus, který obsahuje více světel. Skvělé je, že některé modely podhledového osvětlení můžete natáčet do stran, takže jsou velmi flexibilní.

Plusy svítidel downlight   

Dalšími výhodami podhledových svítidel je jejich bezúdržbovost (nepráší se na ně), zajímavý design a v případě podhledových LED svítidel i značná úspora elektrické energie, která je ruku v ruce s velkou svítivostí a dlouhou životností.
U každého pohledového světla od rakouské značky Globo se v detailu produktu dozvíte, jaký je rozměr montážního otvoru a hlubka. Doporučujeme montáž nechat na elektrikáři, který by svítidlo měl nejenom dobře zapojit, ale také zajistit, aby nemohlo dojít k nějakému problému v souvislosti s tím, že je světlo zabudované přímo ve stěně či sádrokartonu. Pokud jste se rozhodli pro podhledové osvětlení na 12 V, je nutné také zapojit trafo. 

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.