0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Pomocník při vaření: světla do kuchyně

Osvětlení interiéru

Lucie

Rozšiřte svoji kuchyň o osvětlení kuchyňské linky, lustry do kuchyně či led osvětlení.

Kuchyně je místnost, kde rodiny usedají společně ke stolu a tráví zde mnoho času. V dnešní době už nestačí umístit jen lustr do kuchyně a tím je osvětlení vyřešeno. Osvětlení do kuchyně nabízí mnoho podob ve formě lustrů, osvětlení kuchyňské linky, bodová svítidla i bodová LED světla apod.

Lustry do kuchyně je možné vybrat z mnoha designů a provedení, přisazené lustry, závěsné lustry nebo kuchyňské lustry s nastavitelnou výškou.

Jednou z nejdůležitějších míst v kuchyni je kuchyňská linka, kde se připravuje a vaří jídlo, umývá nádobí, krájí se zelenina atd. Je nutné tuto pracovní plochu vhodně osvětlit. Pro osvětlení kuchyňské linky nám poslouží zářivková svítidla a osvětlení mnoha tvarů a rozměrů, s vypínači i zásuvkami a jiným provedení. 

Dalším doplňujícím světlem do kuchyně mohou být bodová svítidla, která jsou bezpochyby velmi moderní a populární. U osvětlení lze využít velmi úsporné technologie: bodová LED světla. Bodovky můžeme umístit např. nad bar, na strop či na zeď. 


          

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.