0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Rustikální osvětlení aneb zavzpomínejme na staré časy

Osvětlení interiéru

Lucie

Naše nabídka osvětlení je opravdu široká proto ani rustikální svítidla na našich stránkách svítidel nesmí chybět.

Líbí se Vám svítidla klasičtějšího vzhledu? Toužíte potom aby Váš interiér na Vás i Vaši návštěvu působil v duchu tradičnosti a jedinečnosti? Chcete aby svítidla zaujala hned na první pohled a aby se historie vrátila do Vašich domovů? Pak správnou volbou osvětlení, která splní Vaše požadavky jsou rustikální svítidla.

Toto osvětlení je díky svému osobitému vzhledu nazývané také jako starožitné osvětlení. Ačkoli nás rustikální svítidla vrací do doby venkovského, prostého života, technické vlastnosti rustikálních svítidel jsou na velmi vysoké úrovni a pod povrchem skrývají tu nejmodernější techniku. Díky tomu je rustikální osvětlení doporučované i velmi náročným zákazníkům.

Designové provedení historických svítidle je také opravdu dokonalé a jedinečné. Kouzlo rustikální svítidel se skrývá v masivním, klasickém vzhledu svítidla. Vyráběná jsou v kombinaci patiny, chromu, antických a zlatých barev spolu s opálovým sklem. Mezi rustikální svítidla řadíme jak lustry, tak i nástěnná svítidla, stropní osvětlení ale i stolní lampičky či stojací lampy. Když se následně hlavní osvětlení v rustikálním stylu na kombinuje spolu s doplňkovým osvětlením, dokáže tak vytvořit dokonalou kombinaci osvětlení v místnosti a půvab svítidel či atmosféra v rustikálním interiéru zaujme jistě každého z nás.

Zkrátka není to pohádka vrátit se díky svítidlům do minulosti a zavzpomínat na uplynulý čas?

      

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.