Senzorová svítidla | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Senzorová svítidla

Datum: 10.10.2013

Neváhejte a nakupujte s námi :) Senzorová svítidla pro každého.

Moderní trh nabízí stále nové vymoženosti a produkty. I svítidla přichází s nejrůznějšími novinkami. Právě senzorová svítidla řadíme mezi moderní, kvalitní, úsporné a inteligentní osvětlení.
 
Senzorová svítidla, neboli svítidla s čidlem lze využít jak do interiéru, tak i na zahradu, ke vchodu domu, garáži, na fasádu apod. Čidlo i senzor mohou reagovat jak na pohyb tak i na světlu či tmu. Myšleno tak, že jakmile se setmí světlo se automaticky samo rozsvítí. Jestliže senzor či čidlo zaznamená v blízkosti, kterou si lze nastavit, nějaký pohyb, pak se inteligentně samo rozsvítí i zhasne. Maximální dosah senzoru je do 10 metrů.Vše je o nastavení k čemuž napomáhá návod u každého svítidla.

Je už na Vás, zdali si pořidíte světlo přímo se zabudovaným senzorem, nebo si koupíte svítidlo a k němu si samostatně dokoupite pohybové čidlo.
 
Senzorová svítidla nabízíme zejména od německého výrobce STEINEL, který je známý pro svá kvalitní a dostupná svítidla.
 
Váš dům, byt či jiné prostory jsou Vaši vizitkou. Neváhejte a vyzkoušejte si sami senzorové osvětlení – pohodlný, dostupný, bezpečný a zejména úsporný typ svítidla pro každého

       

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.