0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Široká nabídka bodovek do moderního i staršího interiéru

Osvětlení interiéru

Lucie

Bodová svítidla najdou uplatnění především v koupelně, obývacím pokoji a ložnici.

Asi obtížně byste dnes hledali domácnost, ve které by nebylo alepoň jedno bodové svítidlo. Zkrátka bodové osvětlení zažívá velký boom a v některých moderněji pojatých interiérech dokonce zcela vytlačuje klasické typy světel, jakým jsou třeba lustry.

Vedou stropní bodová svítidla

Čím je obliba bodových světel dána? Ve zkratce řečeno: nejsou prostorově náročná (ocení lidé hlavně v menších bytech), dají se natáčet do různých směrů, poskytují hodně osvětlení a jdou výborně zkombinovat s různými typy osvětlení.
Nejobvyklejší je stropní bodové osvětlení, které vlastně nahrazuje klasické lustry. Stropní bodovku doporučujeme zvláště v případech, kdy máte nízký strop. Pozor ale, když je pokoj prostorově rozsáhlejší, to je pak potřeba pořídit více bodových světel a rozmístit je tak, abyste neměli tmavé kouty. 


S LED bodovými světly ušetříte

Velmi vhodné je bodové stropní svítidlo do ložnice. Bodovky totiž můžete umístit nad postele, díky čemuž si nebudete zabírat místo na nočním stolku a navíc vám světlo bude svítit z vhodného úhlu a nebudete si stínit. Navíc velká část bodovek Globo se dělá v setu, takže budete mít stejná svítidla nad postelemi a stejná na stropě. Z naší aktuální nabídky vám můžeme například doporučit kolekce bodových světel GILLIAN nebo PARRY
Pokud chcete uspořit, rozhodně vsaďte na LED bodová světla. I ty jsou v různých sadách, například LED bodovky CLIMAX LED či FINA LED.  

Bodová světla do koupelny i obývacího pokoje

Rozhodně neprohloupíte, když si pořídíte bodovky do koupelny. Vhodné jsou zvláště k zrcadlu. Jen při výběru dejte pozor, aby svítidlo mělo dostatečnou hodnotu IP krytí, tedy bylo vhodně chráněno proti stříkající vodě. V obývacím pokoji jsou bodovky vhodné k nasvětlení soch, obrazů a pak k relaxačním koutkům. Bodovkou tak můžete nahradit klasickou lampičku. 

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.