0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levy banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Slevová akce na LED žárovky

Akce a Výprodeje

Michaela

LED žárovky jsou již dnes mnohem rozšířenější, než tomu bylo dříve. Snažila se také jejich cena a v naší akci je můžete koupit ještě levněji – již od 100 Kč.

LED žárovky jsou již dnes mnohem rozšířenější, než tomu bylo dříve. Snažila se také jejich cena a v naší akci je můžete koupit ještě levněji. 

Nejběžnější jsou LED žárovky E27 a E14

Můžete mít sebelepší svítidlo, ale bez světelného zdroje se osvětlení stejně nedočkáte. Dříve se používaly vláknové wolframové žárovky, které však většinu energie spotřebovaly na teplo, namísto světla. Proto je začaly nahrazovat kompaktní zářivky. Ty jsou sice úspornější, ale zase obsahují rtuť, takže se musí speciálně recyklovat a také je nebezpečí při jejich rozbití.

Velice výhodným řešením se proto staly LED žárovky. Jsou vysoce úsporné, za provozu chladné, mají dlouhou životnost (kolem 20 000 hodin) a lze je zakoupit s různými druhy patic, nejčastěji však se závity E27 a E14, aby mohly snadno nahradit klasickou edisonovu žárovku. 

Ceny již od 100 Kč

LED diodové žárovky jsou sice dražší než ty běžné vláknové, ale s jejich rozšířením se cena postupně snižuje. Navíc při naší akci je můžete koupit ještě levněji. Ceny začínají již na 100 Kč. 

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Přidejte se k nám na Facebooku

Nenechte si ujít rady, tipy, návody, novinky a speciální akce.

Více než 1.200 odběrných míst po celé ČRVíce než 1.200 odběrných míst

Jsme vám blíže než si myslíte.

Seznam míst

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.