0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Solární svítidla Eglo

O značkách

Michaela

Nabízíme Vám širokou nabídku solárního osvětlení Eglo- solární lampy a lampičky, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Zkrášlete si Vaši zahradu solárním osvětlením od nás a dopřejte si ve večerních hodinách krásný pohled na rozzářenou zahradu.

Eglo je rakouská značka svítidel s velmi rozsáhlou nabídkou kvalitního osvětlení za příznivou cenu. Eglo nabízí možnost kompletního vybavení vašeho domu či bytu kompletní sadou svítidel od jednoho typu, můžete si tak vybrat lustr, nástěnné svítidlo nebo lampičku ve stejném designu.


Solární lampy Eglo jsou dnes už běžným vybavením domácností, skoro na každé zahradě najdete solární osvětlení, které dotváří celkový vzhled okolí domu.

Solární svítidla využívají sluneční energii, která se v solárním článku přeměňuje na elektrickou energii. Svítidla jsou konstruována výhradně pro venkovní použití a je nutné je umístit na přímé slunce, aby co nejvíce sluneční paprsky dopadaly na plochu solárního modulu.

Výhodou solárního osvětlení je snadná instalace, nejsou potřeba žádné kabely, nemusí se řešit přívod elektrického proudu. Svítidlo se umístí na slunečné místo a svítí.Vyberte si z naší široké nabídky solárních svítidel.

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.