Solární venkovní svítidla | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Solární venkovní svítidla

Datum: 27.3.2012

Chcete Vaši zahradu mít v duchu moderní doby? Pak vyzkoušejte solární svítidla. Jsou velmi dekorativně zajímává a hlavně cenově opravdu výhodná.

Jsme společnost, která se zabývá svítidly čili osvětlením.
 
 
Cílem našeho e-shopu www.svet-svitel.cz je Vás nasměrovat k naši nabídce svítidel, která je jak velmi široká a rozmanitá, tak i cenově velmi přijatelná.

Nabídka svítidel je dělaná tak, aby si jednoduše vybral každý dle svého vkusu i potřeby. Ne vždy je nutné vybírat a kupovat svítidla jen pro praktický účel. Mnohdy je velmi vkusné svítidlo využít i k dekorativnímu zpestření dané místnosti či venkovní plochy.

Za trend v osvětlení dnešní doby a za dekorativní venkovní doplněk se považují solární venkovní svítidla. Jde zrovna o případ osvětlení, který slouží zejména k zářící dekoraci nikoli k účelovému osvětlení.

Nyní si solární svítidla stručně představme a přibližme:

Solární lampy a lampičky jsou nejen ekologické a šetrné k životnímu prostředí. Jsou také úsporou elektrické energie, a to díky svítivosti, která je závislá na sluneční energii, kterou shromažduje panelsvítidla. Je proto dobré solární lampu umístit na nejvíce sluněné místo, kde bude mít možnost se dostatečně nabít a rozzářit Vaši zahradu i na několik hodin.

Jelikož se jedná o venkovní svítidla měly by také splňovat určité venkovní podmínky. Těmi jsou zejména odolnost vůči vodě, větru a nepříznivému počasí.

Ani se zapojením svítidla si nemusíte lámat hlavu. Zapojení svítidla je opravdu velmi snadné, jelikož solární osvětlení nemá žádné dráty ani kabely. Pouze umístíme svítidlo tam, kde nám bude designovým doplňkem, což může být jak u bazénů, v zahradě, tak i na terase, zkrátka kdekoliv nám je libo. Pak už jen čekáme jakmile se svítidlo dostatečně nasytí slunečního svitu a rozzáří naši zahradu tak, že bude chloubou a radostí našich venkovních prostorů.

A teď k designu solárních svítidel. I tomuto parametru výrobce EGLO obětoval čas a velmi vkusně si s navržením solárních lamp pohrál. Však jen se přesvědčte sami. Nabídka solárního osvětlení čeká na Vás, až se Vám představí s nejrůznějšími designy zvířátek, trpaslíků, autíček ale i samozřejmě obyčejného designu venkovních lamp.
                         

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.