0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

STEINEL - senzorová svítidla a svítidla s čidlem

O značkách

Michaela

Sháníte senzorové svítidlo? Pak jste na stránkách "svět-svítidel" správně... Jsme tu pro Vás.


Žijeme v době, která se stále mění, modernizuje a zdokonaluje.
 
Ani svítidla proto nezůstávají pozadu. Kreativita výrobců osvětlení je na vysoké úrovni a stejně tak i moderní a inteligentní technika svítidel nám zajišťuje vysoký komfort.

Jedním z takových svítidel jsou právě senzorová svítidla nebo svítidla s čidlem, která Vám nabízíme od výrobce Steinel. Ten jako první před 20.lety vynalezl první senzorové svítidlo. Firma Steinel se snaží aby na trh uváděl pouze výrobky kvalitní, šetrné k životnímu prostředí a designově vkusně zpracované.

Už podle názvu “senzorová svítidla“ víme, že se jedná o osvětlení, které skrývá senzor nebo čidlo, které reaguje na pohyb, díky němuž se svítidlo samo rozsvítí i zhasne. Ano, je to opravdu tak. Dnešní doba došla už tak daleko, že k rozsvícení senzorového svítidla není nutný vypínač. Jakmile vejdeme do místnosti senzor zaregistruje pohyb a ihned se svítidlo samo rozsvítí. Stejně tak je to při odchodu z místnosti. Není to báječné? Už se nemusíme obávat, že zapomeneme zhasnout při odchodu do práce.

Senzorové svítidlo můžeme umístit takřka kamkoliv. Svoje uplatnění si senzorová svítidla a svítidla s čidlem najdou, jak v průmyslových prostorech, tak i v domácnostech či venkovních prostorech. Zkrátka záleží jen a jen na Vás zdali osvětlení s čidlem umístíme do sklepa, garáže nebo na chodbu. Jednou z hlavních výhod senzorových svítidel je chytré a úsporné využívání elektrické energie. Je možné proto tato svítidla nazývat i jako “úsporná svítidla“.

Neváhejte a prohledněte si naši nabídku senzorových svítidel: /senzorova-svitidla-svitidla-s-cidlem/ značky STEINEL. Svítidla Vám ušetří nejen za energii ale i čas.
 
                      
 
 

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.