Stropní osvětlení je také důležíté | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Stropní osvětlení je také důležíté

Datum: 5.3.2013

Nejen lustry mohou plnit funkci hlavního osvětlení místnosti. I stropní svítidla patří mezi důležité osvětlení interiérů.Klasická a moderní stropní svítidla

Stropní svítidla, někdy nazývána i jako stropnice, mají velké zastoupení mezi osvětlením v domovech a jiných interiérových prostorech. Někdo má rád klasiku někdo modernu. Nabídka stropních svítidel se též odvíjí od toho v jakém stylu a duchu máme danou místnost sladěnou. Ti, kteří mají rádi spíše klasický design interiéru, pro ty je vhodné shlédnout nabídku – klasická stropní svítidla. Kdo naopak svůj domov, kancelář či jiné prostory ladí do moderního designu a má rád nejnovější trendy, barvy apod. pak doporučujeme podívat se na nabídku – moderní stropní osvětlení. Stropní svítidla jsou umísťována přisazením na zeď či na strop a jsou takovou “náhražkou“ lustru. Stropní osvětlení však není tak velké, jako lustr a ne vždy tak dostatečně danou plochu osvětlí. Ne vždy proto lustr může být nahrazen stropním svítidlem. Mnohdy jde však sladit právě lustr spolu se stropním osvětlením a dále tak i s nástěnným svítidlem či stolní lampičkou nebo stojací lampou.
 
Křišťálová stropní svítidla

Křišťálové osvětlení je chloubou interiéru díky svému designu a provedení. Pokud máme místnost menší, kam se nehodí honosný, blýskající se, křišťálový lustr, tam je ideální volbou právě křišťálové stropní svítidlo, které místnost rozzáří a obdiv všech přítomných Vás jistě potěší. Křišťálová svítidla ať už lustr či stropní svítidlo se hodí například do divadel, galerií, muzeí, kde křišťálová svítidla vyniknou a stanou se tak chloubou dané místnosti.
 
 
Koupelnová stropní svítidla

Koupelnová svítidla se řadí do své vlastní kategorie a to právě proto, že jelikož je svítidlo umístěno do vlhkého, mokrého prostředí, musí mít správné krytí, čili IP, aby použití svítidla v koupelně bylo bezpečné jak pro nás, tak pro samotné svítidlo. Mezi nejčastěji používaná koupelnová svítidla patří koupelnové stropnice, které plní funkci hlavního osvětlení místnosti. Nejvíce se jak svým designem tak svými rozměry hodí do koupelny, na záchod apod. a pokud navíc splňuje správné krytí což je IP44 a více, pak už jen záleží jaký vzhled koupelnového svítidla vyberete.
 
Stropní svítidla se samozřejmě vyrábí v nejrůznějších designech a to v jak již řečeném klasickém či moderním stylu, tak i jako křišťálová, dětská, koupelnová, vitrážová stropní svítidla rustikální stropní osvětlení, tak i jako bodová stropní svítidla (rampy) apod.

                                        

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.