Stropní osvětlení aneb svítidla pro celý Váš domov | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Stropní osvětlení aneb svítidla pro celý Váš domov

Datum: 2.12.2011

Je čas Vánoc, proto neváhejte a udělejte radost i Vašemu domu a to zvolením vhodného a kvalitního osvětlení.

Už název “stropnice“ nám napovídá, že se jedná o svítidla přisazená ke stropu. 

Stropní svítidla jsou stále více rozšířenějším druhem osvětlení, jelikož stropní svítidla je možné umístit téměř kamkoliv. Ať už potřebujete osvětlit koupelnu, chodbu, obývák ale i kancelář je zkrátka jen na Vás zdali dáte přednostu právě stropnici nebo spíše lustru, bodovým svítidlům či jinému druhu osvětlení. Stropnice však jako hlavní osvětlení doporučujeme spíše do místností s nižším stropem, kdy tak náležitě a vkusně osvětlí celou místnost, podle našeho přání.
Mnohdy, jak už můžeme vyčíst z názvu je možné stropní osvětlení využít i jako nástěnné svítidlo.

Zkrátka stropnice jsou svítidla dělaná téměř pro každého a do nejrůznějších typů interiérů. Jsou Vám nabízeny stropnice jak v klasickém, moderním ale i rustikálním provedení, tak ani křišťálová svítidla či stropnice do koupelny a svítidla do dětských pokojů v naši nabídce nesmí chybět.

Veškerá svítidla se často kombinují tak, aby místnost byla pěkně sladěna v jednom stylu. Lustr i stropnice čili svítidla považována za hlavní osvětlení místnosti jsou mnohdy sladěná spolu s nástěnnými svítidly a lampami. Vytváří tak dokonalou souhru světel a atmosféra díky kvalitnímu osvětlení je tak jistě příjemnější.

Na co bychom však měli dávat pozor při výběru stropních svítidel? Máme na mysli spíše koupelná svítidla, která jsou rizikovější kvůli vlhkému prostředí, kde je svítidlo umístěné. Mělo by proto splňovat veškeré bezpečnostní podmínky a jednou z nich je správné krytí čili IP, které by mělo mít minimální hodnotu IP44. Určitě není na škodu se poradit s elektrikářem, než aby později došlo k nějaké nehodě či náhlému poškození svítidla.

Stropnice jsou taková univerzální svítidla, jejichž volbou jistě nic nezkazíte, spíše právě naopak.

         

    Stropní svítidlo EVERO      Stropní svítidlo FRESCA          Stropní svítidlo BIS          Stropní svítidlo MOON

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.