Stropní svítidla: Osvětlení do každé místnosti | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Stropní svítidla: Osvětlení do každé místnosti

Datum: 30.6.2011

Stropní svítidla jsou univerzální světla všech možných tvarů a provedení, některá lze použít i jako nástěnná svítidla, sledujte s námi naši nabídku osvětlení.

Stropní svítidla jsou nezbytnou a nedílnou součástí každého interiéru. V dnešní době se téměř žádná domácnost neobejde bez stropního osvětlení, které v našich domovech má to nejširší a nejčastější zastoupení. Ať už zařizujeme dům, byt či jiné komerční prostory, stropnice jsou nám nejlepším pomocníkem a typickým příkladem, jak rozzářit a prosvítit místnost podle našich představ.

Setkali jste se s označením jako nástěnná-stropní svítidla či plafony? Nelekejte se, stropnice mají více možného označení. Někteří o nich hovoří i jako o přisazených svítidlech, což je mnohdy nesprávný název, jelikož přisazené jsou i lustry. Není ovšem důležité, jak je tato skupina nazývána a označována, ale k čemu nám vlastně stropní osvětlení slouží.

Tam, kde pro závěsné lustry nebo pro přisazené masivní lustry není místo nebo se zkrátka do prostoru nehodí, dáme přednost právě zmíněným stropnicím, které jsou typické a vhodné pro osvětlení místnosti se sníženými stropy. To je nejčastěji v podkroví, v panelových domech i v rodinných baráčcích. Jsou jimi osvětleny prostory obývacích a dětských pokojů, ložnic, kuchyní, pracoven, chodeb, koupelen a jiných interiérových místností. Pokud jsou navíc svítidla osazena úspornou žárovkou, pak se dá také hovořit o ekonomickém provozu světla a o značné úspoře energie.

Design a dekorativní propracování výrobku se stává čím dál silnějším faktorem při výběru vhodného osvětlení. Z nabídky lze vybírat ze spousty druhů provedení a nejrůznějších materiálů stropního osvětlení. Často jsou kombinovány a doplněny nástěnnými svítidly, kdy v místnosti neplní pouze ten hlavní, funkcionální úkol, ale sladěnost těchto svítidel funguje jako doplňkové osvětlení místnosti a dodává prostoru ten správný a odpovídající šmrnc. Místnost je tak řádně osvícená a to nejen díky funkčnosti stropních svítidel ale i designu.

Neváhejte proto vybírat z naší široké nabídky stropní svítidla či nástěnná svítidla. Najdete tu vše co potřebujete a podle Vašeho gusta. Jsme tu pro Vás www.svět-svítidel.cz

                    

  Stropní svítidlo DELTA 1xE27/60W   Stropní svítidlo PRIX 2xE27/60W        Stropní svítidlo ROCKET

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.