0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Světelné zdroje

O světelných zdrojích

Lucie

Nakupujte s námi světelné zdroje do Vámi vybraných a nepostradatelných svítidel.

Žijeme v době, kdy se každý z nás snaží někde a na něčem ušetřit.
 
Osvětlení je důležitou součástí jak veškerých interiérů, tak i venkovních prostor, zahrad, ulic apod. K tomu, aby svítidlo bylo svítidlem musí být jeho součástí žárovka, čili světelný zdroj, díky kterému svítidlo vydává světlo. Jaký druh žárovky si zvolit? Jakou barvu by žárovka měla vydávat, teplou bílou (žloutou) nebo studenou bílou? To je jen a jen na Vašem rozhodnutí. Důležité však je aby se při výběru správné žárovky dbalo na to, jakým světelným zdrojem má být světlo osazeno, dle parametrů, uvedených u každého svítidla, čili zdali svítidlo vyžaduje žárovku s paticí E14, E27 nebo snad G9 apod.
 
Rozdíl mezi žárovkami rozhodně poznáte a to nejen vy, ale i Vaše peněženka.

Klasické žárovky se v dnešní době již doprodávají. Jsou za pár korun ale jde spíše o zastaralejší typ, proto jsou čím dál častěji nahrazovány novými světelnými zdroji jako jsou třeba úsporné žárovky. Jsou sice o něco dražší avšak úspora se projeví na ušetřené spotřebě energie. Halogenové žárovky jsou na pomezí klasické a úsporné žárovky. Vydávají však velké teplo proto není dobré je umísťovat mezi nábytek apod. Pokud však hledáte nejúspornější a nejmodernější typ světelného zdroje, pak můžeme vřele doporučit LED žárovky. Pokud máte rádi kvalitu, pak LED zdroje jsou volbou pro Vás. Cena se pohybuje o něco výše avšak úspora a kvalita vyšší cenu vynahradí.
                                  

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.