0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Světelné zdroje - žárovky

O světelných zdrojích

Michaela

Do každého svítidla patří žárovka. U nás jich najdete hned několik typů. Najdete tu světelné zdroje do všech svítidel!!

Světelné zdroje neboli žárovky jsou nepostradatelnou součástí každého svítidla. Samozřejmě i tyto žárovky u nás najdete. A ne jen jeden typ. Najdete zde několik typů světelných zdrojů, z nichž do každého svítidla padne jiná žárovka.
 
Klasické žárovky jsou snad nejklasičtějšími světelnými zdroji. Jsou dosud velmi používané již také proto, že můžou svítit v různých barevných spektrech. Klasické žárovky jsou také cenově velmi příznivé.

V dnešní době se staly velikým trendem žárovky úsporné. Tyto žárovky mají v posledních letech velký vzestup a brzy zcela nahradí klasické žárovky. Jejich obrovskou výhodou je jejich nízká spotřeba elektrické energie. To však sami poznáte nejen Vy, ale také Vaše peněženka. Pokud si do Vašeho svítidla pořídíte úspornou žárovku, nebudete je muset stále vyměňovat, protože dosvítila, tak jak to mnohdy bývá u žárovek klasických. Tyto úsporné žárovky mají totiž až několikanásobnou životnost, kterou určitě ocení celá Vaše rodina. Za ušetřené peníze si pak můžete pořídit něco hezkého. Například některé z našich svítidel.
 
Dalším typem žárovek jsou žárovky halogenové. Ty mají oproti žárovkám klasickým rovněž několikanásobnou životnost. Halogenové žárovky svítí silným světlem, což se mnohým z Vás bude jistě hodit. Těmto žárovkám také nevadí časté zapínání a vypínaní.
 
Zkrátka každé svítidlo potřebuje jinou žárovku. V sekci světelné zdroje naleznete do každého svítidla takový světelný zdroj, který právě Vaše svítidlo potřebuje.   

   

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.