Svítidla PHILIPS BRIGHT LIGHT | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Svítidla PHILIPS BRIGHT LIGHT

Datum: 14.4.2011

Nová svítidla a osvětlení pod značkou PHILIPS BRIGHT LIGHT, kvalita za nízkou cenu.

Přidána nová svítidla PHILIPS BRIGHT LIGHT. Vybrané typy a sady osvětlení za trvale nízké ceny, avšak obsahující vysokou kvalitu, kterou je značka PHILIPS známá. Svítidla naleznete v kategoriích bodová svítidla, stolní a podlahové lampy a venkovní svítidla.

Velice používaná a oblíbená jsou bezpochyby bodová svítidla. Chcete-li osvětlit konkrétní prostor, obraz či sochu bodové osvětlení Vám to zajistí. Pomocí pohyblivých části světla, lze osvětlení namířit přímo tam, kde potřebujete. Vhodné umístění je do chodby či nad zrcadlo, kde úzké vyzařující světlo lze skvěle využít. Bodová svítidla jsou také vhodná do obývacího pokoje a koupelny. Zapuštěná bodová svítidla se nejvíce hodí do sádrokartonových konstrukcí, díky kterým je tělo svítidla schované společně s kabely. Vestavné bodovky jsou velmi silným dekoračním prvkem, ať jsou umístěné kdekoliv například nad barem, v koupelně, na chodbě apod. Bodová svítidla lze také pořídit s velmi úsporným LED zdrojem.

Chcete-li vytvořit příjemnou atmosféru, podlahové lampy Vám splní Vaše přání. Stojací lampy jsou v dnešní době moderní a používané jako doplňující prvek interiéru. Světlo je rozptýlené, proto je vhodné u sledování televize, kde nepožadujeme ostré světlo. Některé podlahové lampy obsahují také lampy ke čtení a stmívače k regulaci světla. V nabídce také naleznete stolní lampičky dekorativní i kancelářské. Kancelářské stolní lampy jsou důležitým pomocníkem v každé pracovně. Stolní lampa se bude krásně vyjímat na stolku při posezení u televize nebo s přáteli. Když potřebujete navodit tu správnou pohodovou atmosféru, stolní lampičky jsou tím správným řešením.

Moderním trendem dnešní doby je osvětlení zahrady a prostor kolem domu. Svítidla a osvětlení jdou také s dobou a proto Vám nabízíme venkovní svítidla. Venkovní lampičky i lampy, nástěnná svítidla různých tvarů a speciálního provedení, to vše Vám pomůže osvětlit bazén, cesty na zahradě, příjezdové cesty, zdi, vchody apod. Venkovní svítidla mají vysoké krytí proti špatnému počasí např. sníh, déšť, mráz, prach atd. Jsou pro tyto podmínky speciálně vyrobeny co se týče provedení i materiálu. 


                   

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.