Svítidla PREZENT | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Svítidla PREZENT

Datum: 25.6.2012

Kvalitní a cenově přijatelná svítidla od společnosti PREZENT

Společnost Prezent svítidla se specializuje na výrobu, velkoobchod a maloobchod svítidel a osvětlení. Vyrábí svá vlastní svítidla a osvětlení jako jsou stropní svítidla, nástěnná svítidla, stolní lampy, stojanové lampy, bodová světla a světelné zdroje. Prezent vyrábí svá svítidla a osvětlení vlastní výroby, která jsou moderní, udávají trend, jsou cenově dostupná a konkurenceschopná s výrobky na trhu Evropy. Společnost Prezent nabízí veškeré druhy svítidel interiérová i venkovní svítidla, podle použití lustry a lampy kuchyňské, koupelnové nebo i dětské, samozřejmostí je i LED osvětlení a LED pásky.

Základním cílem společnosti je maximální spokojenost zákazníků, proto nabízí kvalitní osvětlení cenově dostupné a s širokým výběrem. S dobou se zvyšují nároky na osvětlení a požadavky na svítidla jsou stále vyšší, s rostoucími nároky a poptávkou rostou i svítidla vyráběná společností PREZENT.


Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.