Svítidla s čidlem – Vaše volba do interiéru i exteriéru domu!!! | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Svítidla s čidlem – Vaše volba do interiéru i exteriéru domu!!!

Datum: 9.5.2012

Cesta k většímu pohodlí a úspoře peněz je snadná. Pořiďte si i Vy osvětlení se senzorem pohybu a neplaťte ani o korunu více za světlo, které nevyužijete.

Neexistuje snad pohodlnější způsob rozsvícení svítidel než pouhým pohybem, například příchodem do místnosti. Pokud nezaregistrují žádný další pohyb, vypnou se. Často se stává, že lidé zapomenou zhasnout osvětlení při odchodu z domu, což není levná záležitost. Pořídíte-li si světla se senzory, tato situace u Vás již nenastane. Vedle úspory peněz, další výhodou svítidel s čidlem je větší bezpečnost – pokud po tmě hledáte vypínač, můžete zakopnout nebo se jinak zranit. Senzorová svítidla nejsou pouze záležitostí venkovního osvětlení, ale stále častěji si je lidé pořizují i do interiéru – především do chodeb, šaten, na toalety. Také příjezd ke garáži je pohodlnější, pokud nemusíte vystupovat z auta, abyste si rozvítili.
     Na našem e-shopu www.svet-svitidel.cz si můžete vybrat z velké nabídky svítidel s čidlem značek PREZENT, NARVA, MASSIVE, EGLO, GREENLUX, STEINEL a RABALUX. V nabídce jsou jak stropní svítidla, tak nástěnná svítidla a lampy. Design osvětlení můžete zvolit od velmi moderního až po klasický. Ve Vašem domově jde především o pohodlí, úsporu a vzhled, ovšem využití svítidel s čidlem ve veřejných prostorách je, poslední dobou, běžné. Ať již z důvodu úspory, tak především hygieny (dotýkat se vypínače, kterého se dotkla stovka osob před Vámi, není vůbec příjemné, ale spíše zdraví škodlivé).

     Zmodernizujte svůj domov již dnes, inspirujte se a neplaťte zbytečně za energii, kterou nevyužijete. Nabídka našich produktů je široká a vybere si snad opravdu každý, i náročný, spotřebitel.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.