To nejlepší osvětlení pro Vaši zahradu a venkovní prostory | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

To nejlepší osvětlení pro Vaši zahradu a venkovní prostory

Datum: 29.9.2011

Svítidla, určená pro venkovní použitý jsou nejen vkusně navržená, jsou však také odolná vůči nepřiznívým vlivům počasí. Jsou proto stále více vyhledávaná a to zejména pro příjemné osvětlení zahrady a okolí domu.

Venkovní a zahradní osvětlení je poslední tečkou a také posledním doplňkem nad kterým je dobré se zamyslet při pořízení osvětlení pro Váš dům.

Neměli bychom zapomínat, že i venkovní prostory kolem domu, jak už zahrada, bazén, altánek, terasa, tak i příjezdové cesty, fasády apod. jsou součástí našeho obydlí a zaslouží si tak příjemné, kvalitní a dekorativně zajímavé osvětlení.

Záleží Vám, aby Vaše zahrada působila jako z pohádky? Přejete si příjemné osvětlení při večerním grilování či posezení s přáteli a nedoufáte jen v dobré funkční vlastnosti, ale také v originalitu a skvělé dekorativní zpracování výrobku? Venkovní svítidla jsou správnou volbou díky tomu, že jsou odolná vůči jakýmkoli povětrnostním podmínkám, vodě, a že jsou vyráběna v nejrůznějších designech a v mnoha variantách pohádkových postaviček, zvířátek ale i jednoduchých, nic nepředstavujících venkovních lamp, nájezdových svítidel, bodových či nástěnných svítidel a závěsných lustrů. Také senzorová svítidla jsou moderní záležitostí v osvětlení. Jsou nejen úsporou elektrické energie, ale také nám díky senzoru ulehčí práci. Svítidlo se samo rozsvítí i zhasne. 

                                           

  Nástěnné svítidlo SANGHAI            Svítidlo se senzorem MEMPHIS                 Venkovní lampa TORINO

                                
V dnešní době mají svůj obdiv také venkovní solární svítidla. Jedná se o osvětlení, která pro svoji funkčnost využívají pouze sluneční energii. Solární svítidla jsou také úsporou elektrické energie a chloubou Vaší zahrádky.

Nezapomínejte, venkovní, zahradní ale i solární svítidla mohou být vizitkou Vašeho obydlí.

                                                

                         Solární LED osvětlení žabka                             Solární zahradní osvětlení mozaika

Související články

Zahradní osvětlení

Zahradní osvětlení

Vyberte si s z naší nabídky zahradního osvětlení a zpříjemněte si dlouhé letní večery na Vaší zahradě nebo pohledem na nově osvětlenou zahradu.

Ať zahrada září

Ať zahrada září

Léto je v plném proudu a s ním grilovací i relaxační večery. Pozvěte do své zahrady kvalitní osvětlení, posaďte se k pohodlnému osvětlení a vychutnejte si dosyta atmosféru letních dnů.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.