0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Účinné a vkusné osvětlení do kuchyně

Osvětlení interiéru

Lucie

Kuchyňská svítidla jsou velkým pomocníkem při vaření i stolování, proto neberte vyběr světel do kuchyňských prostorů na lehkou váhu a dodejte kuchyni jen to nejlepší osvětlení.

Kuchyňská svítidla jsou nedílnou a nepostradatelnou součástí každé kuchyně, která je tzv. srdcem domácnosti.

Kuchyňskými svítidly se rozumí podlinky neboli kuchyňská zářivková svítidla a kuchyňské lustry.

Osvětlení kuchyňské linky se využívá zejména k práci a přípravě pokrmu v kuchyni. Chceme-li připravit vítečný pokrm pro své blízké, pak je nutností na práci dobře vidět a to i z bezpečnostních důvodů. Podlinky, často i vestavná bodová svítidla umístěná pod kuchyňskou linkou oceníme zejména v zimních časech, kdy se brzy stmívá a ve večerních hodinách, kdybychom bez kvalitního osvětlení neviděli na to, co krájíme nebo jaké ingredience vlastně přidáváme.
Kuchyňské lustry jsou dalším důležitým pomocníkem a to zejména při stolování, kdy plní funkci příjemného osvětlení jídelního stolu.

Na kuchyňská svítidla jsou kladeny velké nároky avšak nepotřebují jen vynikající funkční vlastnosti. Je třeba i vkusného designové zpracování výrobku. Žijeme v moderní době proto i designy svítidel odpovídají současným trendům. I pro ty, jejichž zalíbení je spíše v klasickém, rustikálním nebo snad ratanovém stylu, kategorie kuchyňská svítidla v tomto provedení nabízí.

Jak je již značné v dnešní době se vyrábí nespočetně mnoho druhů ale i barevných kombinací kuchyňských svítidel. Pro osvětlení jídelního stolu jsou ideální volbou stahovací lustry s nastavitelnou výškou ale i lustry na lanku či řetězu. Je zkrátka jen na Vás, jakému typu svítidla dáte přednost a v jakém duchu a barvách bude kuchyň Vaši chloubou.

   
 

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.