Univerzálnost nástěnných svítidel | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Univerzálnost nástěnných svítidel

Datum: 25.7.2010

Přečtěte si o velmi oblíbeném typu osvětlení, kde je jejich nejčastější použití a jak je lze kombinovat.

V každé místnosti domu či bytu zajišťuje osvětlení centrální svítidlo (lustr nebo stropní svítidlo), které můžeme doplnit o zajímavá nástěnná svítidla, která znásobí příjemnou atmosféru. Nástěnná svítidla mohou být doplňkem stropních centrálních svítidel, ale také dokážou centrální svítidlo zcela nahradit. Pro svoji jednoduchost, praktičnost a eleganci jsou nástěnná svítidla velmi oblíbeným typem osvětlení, které v každém interiéru najde široké uplatnění. 

Nástěnná svítidla dle typu

V naší nabídce nástěnných svítidel je pro Vás připraveno mnoho kategorií, ze kterých si jistě vyberete to pravé svítidlo, které potřebujete. Vybírat můžete z klasických svítidel, moderních svítidel, koupelnových svítidel, křišťálových svítidel, dětských svítidel a venkovních svítidel.

Použití

Nástěnná svítidla lze umístit do všech typů místností díky svým technickým a designovým vlastnostem. Pomohou Vám k osvětlení chodeb, obývacích pokojů, ale i koupelen. Díky krytí IP 44 jsou nástěnná svítidla vhodná i do míst s vyšší vlhkostí a prašností, proto je lze použít i jako koupelnové a venkovní osvětlení.

Estetika a design

Největšího designového efektu dosáhnete použitím více nástěnných svítidel v jednom prostoru. Jednotný design nejen osvětlí, ale také zútulní Váš domov. Nástěnná svítidla mohou doplňovat také lustry, stropní svítidla nebo lampy a lampičky.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.