0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Užijte si podzimní svícení zadarmo – se solárními světly Globo už od 65 Kč

Akce a Výprodeje

Lucie

Ještě si chcete na své zahradě a terase užít pěkné podzimní večery? Doporučujeme si pořídit solární svítidla, jejichž provoz vás nebude stát ani korunu.

Ještě si chcete na své zahradě a terase užít pěkné podzimní večery? Doporučujeme si pořídit solární svítidla, jejichž provoz vás nebude stát ani korunu. 

Jak už z názvu vyplývá, solární světla veškerou svou energii, kterou potřebují ke svícení, čerpají ze slunce. Jednoduše řečeno, přes den, kdy svítí slunce, se nabíjí a v noci pak nashromážděnou energii použijí ke svícení. Nespotřebují žádnou elektrickou energii, a jde tak o velmi úsporný a k přírodě šetrný způsob svícení. Výborná také je velmi snadná instalace, nebudete tahat žádné přívodní kabely. 

Lucerny i barevná zvířatka

Podle všeho výše uvedeného, není divu, že jde o nejčastěji používaný typ venkovního osvětlení a výrobci, značku Globo nevyjímaje, se předhánějí v množství designových typů solárních svítidel. Oblíbené jsou u našich zákazníků především solární lampy. V nabídce jsou ve vzhledu lucerny, kulaté baňky nebo sloupku. Velká část solárních lamp má zapichovací kolík, díky němuž světlo jednoduše umístíte a v případě změny místa zase přemístíte.
Máte doma děti a chcete jim udělat radost? Pak vás jistě potěší, že rakouská firma Globo vyrábí solární osvětlení i v podobě barevných zvířatek a trpaslíků. 

Přestože zahradní solární světla nejsou napojena na přívod elektrické energie, je nutné dbát na bezpečnost a pohlídat si, jestli má svítidlo dostatečnou hodnotu IP krytí. V našem e-shopu na kvalitu a bezpečnost dbáme, takže námi nabízené solární svítidla mají IP 44. To znamená, že jsou chráněna před vniknutím pevných cizích těles o průměru 1 mm a větších (nástroje, drátky) a rovněž jsou chráněna proti vodě stříkající ze všech směrů. 

Ceny již od 65 Kč

Solární světla mají řadu výhod, a tak se obáváte vysoké ceny? Nemusíte. V našem e-shopu je seženete již od 65 Kč. Konkrétně se jedná o sadu obsahující akumulátor a 12 solárních lamp se zapichovacím kolíkem. Těšit se můžete až na 8hodinové svícení. 

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr