0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levy banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 300
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Venkovní svítidla a osvětlení

Venkovní osvětlení domu

Michaela

Osvětlení pomocí venkovních svítidel znásobí požitek a dojem z Vaší zahrady nejen ve dne, ale také v noci.

S příchodem jara také přichází starost a péče s Vaší zahradou, kterou je třeba po dlouhé zimě zrenovovat. Jestliže máte pocit, že Vaší zahradě něco chybí, odpovědí je jistě dnes už zcela běžné venkovní osvětlení. Chcete-li obdivovat i ve večerních hodinách všechna místa Vaší zahrady a prostory kolem domu, fasádu domu či příjezdové cesty, venkovní svítidla různých typů jsou navržena tak, aby tento těžký úkol splnila.

Venkovní svítidla splňují vysoké požadavky krytí proti nepřízni počasí (sníh, mráz, déšť, mlha) a jsou vyrobena z trvanlivých materiálů z hlediska dlouhodobé životnosti svítidel. Nejčastěji používané materiály jsou nerezová ocel ochráněná proti korozi, hliník, plast a jiné speciálně upravené plechy.

Venkovní prostory, dům či jiná budova nabízejí mnoho možností jak správně a hezky osvětlit všechna tmavá zákoutí, která lze využít nejen ve dne, ale také za šera nebo úplné tmy. Venkovní osvětlení nabízí řadu typů svítidel v různých stylech provedení a použitých materiálů.

U vchodu do domu, který je využíván každý den, je důležité zajistit osvětlení i ve večerních hodinách. Znáte situaci, kdy nemůžete najít ten správný klíč od domu a je naprosto nemožné, se tímto klíčem ve tmě trefit do klíčové dírky? To už je minulostí. Nástěnná svítidla vhodná na fasádu domu nejen ke vchodovým dveřím, ale také ke garáži, na zděný plot a vůbec všude tam, kudy procházíte každým dnem. Venkovní nástěnná svítidla lze pořídit i se zabudovaným senzorem reagujícím na Váš pohyb, který ušetří Vaše peníze a nástěnná svítidla se sepnou jen tehdy, kdy je opravdu potřebujete.

To nejpříjemnější když vlastníte zahradu je, posezení s přáteli a rodinou, ať už v altánku, pergole, na terase či jinde. Proč předčasně ukončit tyto krásné chvíle jen kvůli tmě? Venkovní závěsná svítidla prodlouží všechny Vaše příjemné chvíle, oslavy a setkání a znásobí tak skvělou atmosféru díky jejich klasickému vzhledu a zpracování.

Typickým a zároveň nejzajímavějším typem venkovního osvětlení jsou venkovní lampy a lampičky určené přímo do zahrady, k cestám pro snadnou orientaci, k bazénům i na terasy. Moderní i klasické styly venkovních lamp, různorodé materiály a výšky lamp i lampiček.

Impozantní nájezdová svítidla nejen že splňují funkci osvětlení cest a chodníků, ale hlavně také působí jako silný dekorační prvek každé zahrady i prostor kolem firem, restaurací a hotelů. Nájezdová svítidla lze pořídit s různými zdroji, úspornými, halogenovými i LED žárovkami.

          

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Přidejte se k nám na Facebooku

Nenechte si ujít rady, tipy, návody, novinky a speciální akce.

Více než 1.200 odběrných míst po celé ČRVíce než 1.200 odběrných míst

Jsme vám blíže než si myslíte.

Seznam míst

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.