Venkovní svítidla | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Venkovní svítidla - klasická, solární i petrolejová

Datum: 12.6.2014

Léto je tu s ním i sezóna venkovního osvětlení. Pozvěte světlo do vašich zahrad i po setmění.

Léto je tu s ním i sezóna venkovního osvětlení. Pozvěte světlo do vašich zahrad i po setmění.

Ať zahrady září i po setmění!
 
Máte – li zahradu, jistě jste na ni také náležitě pyšní a je plná důmyslně umístěných zahradních svítidel. Pokud ne, nezoufejte. Právě teď si můžete vybrat z široké nabídky venkovního osvětlení. Navíc se nemusíte bát vysoké pořizovací ceny, spousta venkovních svítidel se nachází ve velkém letním výprodeji.
 
Vybrat vhodné osvětlení na zahradu není žádná věda. Nejdříve si musíte říci, zda máte zájem o osvětlení napájené elektrickou energií, či solární. Pokud zvolíte první variantu, druhým krokem je vybrání zda se vám bude hodit lampa, nástěnné čí bodové svítidlo.
 
Pokud zvolíte solární osvětlení, věřte, že nejen ušetříte, ale také nebudete muset řešit, kam s kabely a kde svítidlo zapojit. Stejně jako klasické zahradní osvětlení disponují solární svítidla mnoha typy a druhy. Nejvíce oblíbenými jsou různé postavičky, zvířata či barevná svítidla skládající se z barevných sklíček. Vytvářejí totiž opravdu netradiční a velice zajímavý světlený efekt.
 
Posledním řešením, které se však stává čím dál více oblíbené, jsou petrolejové lampy. Lampičky jsou vkusné, praktické a nikterak drahé. Dokoupit k nim lze různé vonné parafíny, takže vykouzlí opravdu příjemnou atmosféru.
 
Vyberte si kvalitní a levné venkovní osvětlení.


 

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.