Vitrážová svítidla aneb svítidla TIFFANY | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Vitrážová svítidla aneb svítidla TIFFANY

Datum: 11.12.2011

Je čas Vánoc, proto překvapte a okouzlete své blízké právě svítidly TIFFANY. Zaručují Vám jistý úspěch :)

Libí se Vám něco specifického a barevného? Pravé něčím originálním a netradičním chcete vylepšit a doplnit Váš domov? Svítidla Tiffany jsou nejlepší volbou, která nejen vkusně a příjemně osvětlí dané prostory ale i každá návštěva, která vitrážová svítidla spatří bude jejich designem velmi mile překvapená.

Teď už k tomu, proč jsou svítidla Tiffany tak oblíbená, a co je na nich vlastně tak zvláštního, netradičního zkrátka originálního.

Tiffany jsou svítidla, která patří spíše mezi klasické osvětlení, avšak jsou řazené do své specifické kategorie “vitrážová svítidla“, kde jistě více vynikne jejich jedinečnost.

Název Tiffany je odvozen od svého objevitele , výrobce a uměleckém skláři Luisi Komfortu Tiffanym. Jedná se o svítidla ručně vyráběná. Technika spočívá v opracování skleněných, mnohdy velmi barevných úlomků skel, která jsou pak následně za horka spojována měděnou páskou.


Naše nabídka svítidel Tiffany Vám nabízí svítidla nejrůznějších barev, druhů (designů) a provedení. Svět-svítidel Vám poukazuje nejen na velmi rozšířené vitrážové lustry ale i na vitrážové lampy a lampičky či nástěnná  vitrážová svítidla nebo vitrážová stropní svítidla. Tak jako nejrůznější barevné provedení, tak i povrch svítidel se může častokrát lišit. Nemusí byt pouze čistě hladký ale naopak je mnohdy povrch bublinkatý či nerovný, což vytváří právě již zmiňovanou jedinečnost.         
         
        Stolní lampa Tiffany                   Lustr Tiffany                             Lustr Tiffany              Stolní lampa Tiffany


Pokud se tedy rozhodnete právě pro Tiffany svítidla, pak Vám doporučuji sladit například vitrážový lustr spolu se stolní lampu. Výsledek je tak opravdu okouzlující a právě asi proto jsou pravá vitrážová svítidla tak oblíbená.
                                                                   

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.