0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levy banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 300
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Výrobci svítidel

O značkách

Michaela

Vyberte si v našem internetovém obchodu z široké nabídky svítidel mnoha značek.

Náš internetový obchod svet-svitidel.cz nabízí nepřeberné množství svítidel a světelných zdrojů od domácích i zahraničních výrobců. Z naší nabídky osvětlení od výrobců Prezent, Luneta, Argon, Brilum, Steinel, Jupiter, Massive, Eglo, Narva, Eseo, Elim, Skoff, Greenlux, Briloner, Rendl, Rabalux, Philips, Emithor, Globo, Narva, Bright Light, Lirio a Megaman si určitě vyberete svítidlo podle Vašich představ.
 
 
Prezent
Prezent.CZ s.r.o. se zabývá výrobou svítidel, velkoobchodem a maloobchodem se svítidly a osvětlením. Společnost Prezent.CZ s.r.o. produkuje svá vlastní svítidla a osvětlení různých typů a druhů jako jsou nástěnná svítidla, stropní svítidla, stojací a stolní lampy, bodová svítidla a světelné zdroje. Svítidla a osvětlení od společnosti Prezent.CZ s.r.o. jsou velmi kvalitní, moderní a konkurenceschopná se svítidly, která jsou dostupná na evropském trhu. V nabídce najdete velké množství interiérových a venkovních svítidel.
Hlavním cílem společnosti je spokojený zákazník, proto je kladen důraz na to, aby svítidla a osvětlení byla kvalitní a cenově dostupná.
 
Luxera
Svítidla Luxera jsou především designová moderní svítidla a osvětlení, která se hodí především do moderně zařízených bytů a moderně laděných interiérů. Luxera nabízí i venkovní svítidla, která jsou také kvalitně a moderně zpracována.
Luxera klade důraz především na vysokou kvalitu svých svítidel, a proto v nabídce nechybí křišťálová svítidla, která patří na trhu k nejkrásnějším a nejluxusnějším svítidlům. Mezi charakteristické prvky svítidel Luxera patří použitý materiál jako lesklý chrom, matný chrom, sklo, křišťálové sklo, textil a další.

Argon
Společnost Argon je polská firma, která nabízí moderní i klasická svítidla do interiéru. Charakteristické pro Argon je kombinace materiálů na svítidle, nejčastěji je kombinován na svítidlech chrom, sklo a dřevo. Moderní svítidla jsou především tvořena kombinací chromu a skla, klasická svítidla jsou v kombinaci dřeva a skla.
 

Brilum
Brilum.CZ s.r.o. je společnost s více jak padesátiletou tradicí na evropském trhu. Na českém trhu působí několik let a díky široké a dobře propracované distribuční síti se se značkou Brilum.CZ setkáváme na celém území České republiky.
 

Steinel
Steinel je německý výrobce kvalitních interiérových svítidel se senzorem. První výrobcem svítidla se senzorem byla právě společnost Steinel. Svítidla se vyrábí z kvalitních materiálů – ušlechtilá ocel, sklo a nerozbitný plast. Cílem společnosti Steinel je šetřit životní prostředí, proto vyrábí svítidla, která jsou šetrná k životnímu prostředí.
 

Jupiter
Svítidla Jupiter jsou na trhu už od roku 1975 a nabízí pouze interiérová svítidla všech typů – lustry, lampy, stropní svítidla a nástěnná svítidla, která jsou ve většině případů chráněná pomocí autorských práv. Svítidla jsou vyráběná z mosazi, patinované mosazi, ručně patinovaného kovu a foukaného skla. Svítidla jsou určená pro velmi náročné zákazníky. Klasický vzhled svítidel skrývá moderní technologie.
 
 
Massive
Massive je evropská společnost zabývající se výrobou interiérových a exteriérových svítidel a osvětlení již osmdesát let. Značka Massive se vyznačuje svým kvalitním zpracováním svítidel za přijatelné ceny, aby osvětlení bylo dostupné co největší vrstvě populace.
Svítidla Massive prochází přísnými testy trvanlivosti, teplené odolnosti, stálobarevnosti, voděolnosti a elektrické bezpečnosti. Svítidla Massive splňují přísné evropské normy.


Eglo
Eglo je rakouská firma, která vyrábí svítidla už více jak čtyřicet let a řadí se mezi přední evropské společnosti, které vyrábí svítidla. Společnost působí téměř na celém světě a disponuje více než sedmdesáti provozovnami. Svítidla od společnosti Eglo jsou jedny z nejvíce prodávaných svítidel a patří mezi nejspěšnější dekorativní osvětlení pro domácnosti i zahradu.
Eglo vyrábí svá svítidla z velmi kvalitních materiálů a klade důraz na design svítidel. Svítidla jsou vždy v sadách jednotného vzhledu, je tedy velmi snadné zkombinovat osvětlení různých typů v jedné sadě.


Narva
Německá společnost Narva byla založena v roce 1966, v České republice působí od roku 1993. Narva je předním výrobcem světelných zdrojů v Evropě a je pro ní typická špičková kvalita a dlouhá tradice. Nabídku tvoří osvětlení pro domácí a hlavně průmyslové použití. Nabízí světlené zdroje úsporné, stmívatelné, halogenové, klasické i LED žárovky a průmyslová svítidla (zářivková svítidla, reflektorová svítidla, nouzová svítidla).


Eseo
Značka Eseo patří pod firmu Philips a snaží se nabídnout široký sortiment svítidel a stylová svítidla v moderním vzhledu s netypickým designem. Nabídku tvoří pouze interiérová svítidla, která jsou velmi kvalitní a vyráběná z kvalitních materiálů. Svítidla jsou moderní a designován.


Rabalux
Společnost Rabalux byla založena v roce 1993 v Maďarsku. Rabalux je na maďarském trhu významným hráčem a jejím cílem je se stát úspěšnou společností i na evropském trhu. V současné době firma působí v devíti evropských zemí a v několika dalších zemích má Rabalux zastoupení prostřednictvím smluvních partnerů. Rabalux vyrábí nástěnná a stropní svítidla, dětská a dekorační svítidla, závěsná svítidla, bodová svítidla, stolní a stojací lampy a venkovní svítidla.


Greenlux
Společnost Greenlux vznikla v roce 2010 a zabývá se prodejem produktů pod vlastní značkou. Nabízí světelnou techniku jako jsou LED zdroje a svítidla, podhledová a technická svítidla, světelné zdroje a elektroinstalační materiál. Greenlux se snaží maximálně vyhovět zákazníkům, a proto klade důraz na šířku sortimentu, dostupnost zboží, přesnou logistiku a rychlé vyřízené reklamací.


Globo
Rakouská společnost Globo nabízí svítidla pro dům i zahradu. Globo nabízí bodová svítidla, stolní lampy, stropní svítidla, závěsné lustry a lustry přisazené.

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Přidejte se k nám na Facebooku

Nenechte si ujít rady, tipy, návody, novinky a speciální akce.

Více než 1.200 odběrných míst po celé ČRVíce než 1.200 odběrných míst

Jsme vám blíže než si myslíte.

Seznam míst

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.