0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Dokonalý design se stropními svítidly LED

Osvětlení interiéru

Michaela

Značka Globo se stále více zaměřuje na LED osvětlení. Podívejte se na více než 100 různých stropních svítidel, která využijete v především v obývacím pokoji a kuchyni.

Značka Globo se stále více zaměřuje na LED osvětlení. Podívejte se na více než 100 různých stropních svítidel, která využijete v především v obývacím pokoji a kuchyni.

Můžete měnit úrovně osvětlení

Nízká spotřeba elektrické energie, douhá životnost a jednoduchý přesto zajímavý design. Na toto lidé v současné době kladou největší důraz. A právě toto získáte při nákupu stropních LED svítidel Globo. K dispozici jsou v různých velikostech a tvarech, tak aby osvětlení místnosti bylo optimální, tedy ani přesvětlené, ani nedosvětlené. Světla nevyzařují žádné ultrafialové, infračervené ani tepelné záření. Některé typy obsahují pohodlné dálkové ovládání a lze měnit různé úrovně osvětlení. 

Stropní LED svítidlo Globo

Stropní LED světla jako bodovky i jako přisazené

Pod skupinu stropního LED osvětlení patří několik typů. Ty nejjednodušíí bývají přisazené přímo ke stropu, například z kolekce MILA LED.  Pak jsou hojně zastoupena svítidla s více baňkami, která už více či méně visí do vzduchu. To jsou kupříkladu svítidla z edice DEVILLE. Třetí skupinou jsou LED bodovky, jež bývají polohovatelné, tedy je možné je natočit do různých směrů. Tento typ obsahuje kolekce OMAN

Samozřejmě nabídka LED osvětlení je v našem e-shopu mnohem širší. K dispozici jsou i LED lampičky, solární světla nebo LED pásky. Ve stručnosti je tento sortiment představen v článku Globo – jednička v LED osvětelní

Na závěr ještě připomínáme, že při objednávce nad 3 000 Kč vám zboží dovezeme ZDARMA

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.