0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Zavádíme energetické štítky u svítidel

Novinky ve světě svítidel

Lucie

Sledujeme všechna nová nařízení a směrnice. Proto nás nemohla minout ta nejnovější, týkající se energetických štítků u svítidel.

Sledujeme všechna nová nařízení a směrnice. Proto nás nemohla minout ta nejnovější, týkající se energetických štítků u svítidel.

Jako první prošli změnou energetické štítky praček, chladniček a myček. Nyní se pozornost přesunula na oblast světelných zdrojů. Na základě přijatého nařízení EU č. 874/2012 budeme mít energetické štítky nejen pro nesměrové světelné zdroje jako doposud, ale také pro směrové světelné zdroje a pro svítidla. Další změnou budou dvě nové energetické třídy A+ a A++.

Co však potěší především vás – naše zákazníky, je povinnost označovat štítkem i svítidla. Štítek např. na lampičce či lustru vás tak bude informovat o energetické náročnosti provozu a energetické třídě světelného zdroje použitého při prodeji svítidla.

Momentálně jsou energetické štítky ve fázi přípravy a nasazování. Komplet k zobrazení u všech svítidel, kterých se nařízení týká, budou štítky až od 1. 3. 2014.

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.