Závěsná svítidla | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Závěsná svítidla

Datum: 19.5.2014

Závěsná svítidla jsou skvělými pomocníky při osvětlování exteriéru. Přesvědčte se!

Závěsná svítidla jsou skvělými pomocníky při osvětlování exteriéru. Přesvědčte se!

Jak lze definovat závěsná svítidla? Je to prostě vše, co visí. Na rozdíl od stropního osvětlení, které může být i přisazené či přímo vsazené do stropu.

Závěsná svítidla jsou tedy nejčastěji různé lustry. Pokud vybíráte venkovní závěsné svítidlo, je potřeba si nejdříve zvolit, zda hledáte osvětlení klasického či moderního vzhledu Dle toho volíte závěsné svítidlo moderní nebo klasické. Dále rozhoduje již jen vás vkus. Dáváte – li přednost luxusnějším materiálům, jako je kov či křišťál, nebo raději zůstáváte věrni plastu, sklu nebo hliníku. Závěsná svítidla disponují různým materiálovým i barevným provedením. Jistě si tak přijde na své každý.

Závěsná svítidla lze umístit téměř kamkoli. Parádu udělají nejen zavěšen na pergole, ale také u vstupních dveří či na terase. Některá díky svému netradičnímu vzhledu zajistí nejen dokonalé osvětlení, ale stanou se i krásnou ozdobou.

Venkovní závěsná svítidla hrají prim na každé zahradě!

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.