Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Respirátory FFP2 a respirátory FFP3

Vendor 9
  • Nejprodávanější
Pro tuto kombinaci filtrování nemáme žádné produkty.
Upravte prosím filtrace nebo zkuste vyhledávání.

Popis kategorie

Respirátory FFP2 A FFP3

 

Respirátory normy FFP2 jsou zdravotnické prostředky, které vás chrání před prachovými, bakteriálními či virovými částicemi ve vzduchu. Třída FFP2 zachytí přibližně 95% škodných částic, čímž jim zabrání vniknout do dýchacích cest. Právě tam totiž mohou způsobit infekci nebo spustit alergii. Neslouží však jako 100% ochrana před virovými onemocněními přenášenými kapénkovou infekcí. Respirátory jsou celé vyrobeny z filtračního materiálu, podle typu mohou obsahovat i výdechový ventil.

Respirátory normy FFP3 mají nejvyšší filtrační schopnost a zachytí až 99% virových, mikrobiálních, prachových a sporných částic z ovzduší. Proto jsou běžně využívány ve výzkumu, ve farmaceutickém průmyslu, a při práci s toxickými látkami. V současnosti jsou nejvíce využívány a potřebné zejména pro zdravotníky bojující s pandemií koronaviru a nemocí Covid-19. Využít je lze i na ochranu ohrožených osob.

Jakož i ostatní třídy respirátorů, FFP3 ochranné masky poskytují ochranu pouze svému nositeli. Pokud jste nakaženi a nosíte respirátor, kapičky z vašich úst nebo nosu se šíří do okolí, zejména, pokud používáte respirátor s výdechovým ventilem. Při jeho nošení je nutné pro ochranu okolí použít klasické roušky (jednorázové nebo látkové), které nasadíte na respirátor.

U nás si lze vybrat hned z několika typů a po různém počtu kusů v balení. Nakupte více, zaplaťte méně.

 

 

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i