Nový skladový systém již úspěšně běží a my opět expedujeme rychlostí, na jakou jste u nás zvyklí. Omlouváme se za předešlé zpoždění. Více info zde.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Vypínače, stmívače a rámečky - TESLA Smart

Vendor 2
  • Nejprodávanější
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Podkategorie: Vypínače, stmívače a rámečky - vyberte podkategorii

Popis kategorie

Moderní designové i retro vypínače, stmívače osvětlení a rámečky kolem vypínačů


Vypínač je důležitou součástí téměř každého osvětlení. Díky němu máme možnost se svítidlem pracovat. Základní spínače umí světlo rozsvítit a zhasnout. Pokud je vypínač se stmívačem (stmívací vypínač), pak pomoci něj můžeme korigovat intenzitu osvětlení. Stejnou funkci většinou plní i otočný vypínač.


Bezdrátový vypínač


Bezdrátové vypínače světla jsou modernější variantou klasických domovních vypínačů. Jejich výhoda spočívá v tom, že obsahují bezdrátový spínač a nemusíte řešit žádnou kabeláž. Mezi tyto „luxusní vypínače“ můžeme zařadit i dotykový vypínač. Jak už název napovídá, ovládá se pouze dotykem. Co se týče umístění, nejběžnější jsou vypínače dotykové na stěnu, umístěné nejčastěji hned za dveřmi. Setkat se ale můžeme i s vypínačem schodišťovým. Ten najdete na začátku a nahoře na konci schodiště.


Zapojení vypínačů


Jakékoliv vypínače, stmívače světel a domovní spínače nedoporučujeme instalovat svépomocí. Vždy si na instalaci pozvěte zkušeného elektrikáře. Můžete se tak vyhnout nepříjemným následkům jako je zkrat či dokonce požár.


Už víte, které světelné vypínače nebo rámečky na vypínače vyberete? Bude to populární vypínač TANGO? A kolik jich budete potřebovat ve vašem domě? Pokud stále váháte, podívejte se do naší poradny, kde se věnujeme tomu, jak v domě rozmístit zásuvky a vypínače.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i