Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Stropní osvětlení všech druhů - ONLI

  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Stropní světla, svítidla a osvětlení pro každého


Sháníte stropní svítidlo a chybí vám široký, ale přitom rychlý a snadný výběr? Navíc požadujete kvalitu za rozumnou cenu? Věříme, že náš široký výběr, který zahrnuje přes 2 000 nejrůznějších modelů světla na strop, vás nezklame. Naleznete zde například přisazené typy světel pro osvětlení stropu, které mají menší výšku, takže na rozdíl od tradičních lustrů jsou vhodné i do místností s nízkým stropem a můžete je umístit prakticky kamkoliv. Pokud chcete stropní světlo jako na zámku, Vaši touhu uspokojíme také, a to velkou škálou křišťálových lustrů a lamp.


Rustikální vzhled, vitrážová stropní svítidla


Protože si uvědomuje, že každá místnost vyžaduje odlišný vzhled stropního světla, rozdělili jsme naši nabídku do různých podkategorií. Různými barvami a tvary hýří dětská svítidla stropní – najdete zde nejen kulaté či hranaté stropní svítidlo, ale i světla ve tvaru různých zvířátek, což dětem velmi oživí jejich pokojíček. Zákazníky, kteří mají rádi originalitu a luxus, jistě zaujmou modely pracující s vitráží. Tzv. Tiffany, jak bývají vitrážová svítidla také nazývána, máme v široké nabídce také jako osvětlení stropní – můžete vybírat vitrážové lustry nebo stropnice.


Moderní stropní svítidla


I méně konzervativnímu zákazníkovi s touhou vlastnit designová pokojová stropní svítidla máme co nabídnout. Na strop můžete umístit třeba moderní bodovky. V poslední době se velké oblibě těší také moderní světla osazená LED technologií. Inteligentní světlo stropní nebo také světla ovládaná s pomocí vašeho smartphonu a Wi-Fi sítě začínají být na trhu dominantní a my je pro Vás samozřejmě máme v nabídce. Pro oživení interiéru nemusíte vybírat pouze černé či bílé stropní svítidlo. K dispozici je také nejedno barevné stropní světlo, které dodá vašemu interiéru zajímavý nádech.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i