Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Světlo s čidlem, svítidla s čidlem - Brennenstuhl

Vendor 1
  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Světla a svítidla s pohybovým čidlem, které usnadní život


Taky jste již přemítali o tom, jaký by byl svět bez vypínačů? Představte si: světlo se automaticky rozsvítí při vašem příchodu do místnosti a jakmile ji opustíte, samo zhasne. Ano, tohle už není nemožné! Světlo s pohybovým čidlem, neboli osvětlení s čidlem, tohle dokáže. Ať už na chodbě, WC, v garáži či ve sklepě. Již nikdy se nebudete muset vracet, protože jste nechali rozsvíceno. Světlo s čidlem pohybu se o to postará. Plýtvání je už minulostí, neboť interiérová a venkovní světla s čidlem pohybu ušetří enormní množství energie, a hlavně náklady za energii.


Co vám můžeme poradit? Nahraďte běžné spínače senzorovými spínači, běžná světla moderními vysokofrekvenčními lampami a užívejte si komfort a bezpečí. V naší nabídce jsou svítidla se senzorem, stropní svítidlo s čidlem pohybu, nástěnné světlo s pohybovým čidlem, LED světlo na čidlo, pohybová čidla a rohové držáky. A ne všechny typy musí být napojeny na elektrickou energii, prodáváme i solární svítidlo s pohybovým čidlem.


Rádi bychom vás také upozornili na senzorová svítidla Steinel. Tato osvětlení s čidlem disponují krásným vzhledem a samozřejmostí je ochrana I. a II. třídy.


Co je PIR čidlo?


Co umožňuje ovládat světlo díky pohybu? Pasivní infračervené čidlo, neboli PIR čidlo, které je elektromagnetický senzor, který měří infračervené záření (zkráceně IR) vycházející z objektů v prostoru. Díky tomu umí detekovat pohyb lidí, zvířat i dalších objektů. Můžete se také setkat se zkratkou PID = pasivní infračervený detektor.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i