Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Sylvania

Vendor 4
  • Nejprodávanější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Sylvania

Výrobce SYLVANIA nyní se sídlem v maďarské Budapešti vznikla na počátku 20. století v americkém městě Boston. Tato společnost je přední značka skupiny Feilo Sylvania Group, kterou vlastní společnost Shanghai Feilo Acoustics. Již více než 100 let se vyrábí svítidla v Belgii, Německu, Francii a Velké Británii. Založeno na více jak stoletých zkušenostech s lampami a svítidly, je předním světovým poskytovatelem spotřebitelských, profesionálních a architektonicických řešení osvětlení. Společnost navrhuje, vyrábí a instaluje světelná řešení, dále inovuje jednotlivé postupy z technologického hlediska.


Předností tohoto výrobce jsou znalosti v oblasti energeticky účinných řešení připojených k LED a IoT, které mohou dlouhodobě ušetřit vaše peníze. LED svítidla a žárovky od společnosti SYLVANIA změní váš interiér k nepoznání a osvětlí vaši cestu pro podnikání. Společnost za několik posledních desetiletí využila své znalosti a odborné dovednosti ke stovkám náročných osvětlovacích projektu, od firem až po ohromující městskou krajinu. Společnost plní nejpřísnější mezinárodní normy managementu kvality ISO 9001. Společnost má k dispozici akreditované měřící laboratoře, které umožňují důsledně kontrolovat veškeré procesy a zajistit vysoké standardy excelence. Produkty a řešení se používají v široké škále aplikací, včetně logistiky a průmyslu, kanceláří, maloobchodu, pohostinství, muzeí a galerií, vzdělávání a rezidenčních a spotřebitelských budov.


Mezi nejvýznamnější zákazníky patři: Muzeum Designu, hotel Hilton v Budapešti, Volvo, Pod, Euler Hermes Real Estate, Municipality Bouscat, Luxaviation Group, Loyn & Co, divadlo V Bahrainu, most Nanpu, Londýnská zeď, hrad Pairi Daiza a mnoho dalšího.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i