Nový skladový systém již úspěšně běží a my opět expedujeme rychlostí, na jakou jste u nás zvyklí. Omlouváme se za předešlé zpoždění. Více info zde.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Průmyslové osvětlení - Ledvance

Vendor 4
  • Nejprodávanější
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Průmyslová světla a svítidla – nejlepší průmyslové a technické osvětlení


Průmyslové nároky na osvětlení jsou stále větší a náročnější než dříve. Technické svítidlo nemusí být jen dostatečně výkonné, ale také se u něj očekává pěkný vzhled.


Kde a jaké technické světlo použít?


Technické osvětlení neboli průmyslové osvětlení jsme pro lepší přehlednost rozdělili do několika skupin. Do kanceláří, na chodbu či do prostor obchodů jsou vhodná zářivková svítidla, která bývají ve formě zářivkových trubic nebo obdélníkových světel s hliníkovou mřížkou. Pro osvětlení průmyslových hal, prostor, skladů a pracoviště doporučujeme vybírat z kategorie průmyslové světlo nebo svítidlo. Pro větší podniky jsou potřeba rovněž nouzová svítidla.


K nasvícení budov, reklam, zahrady, prostor kolem domu, firem či parkovišť slouží reflektory, kvůli nižší spotřebě elektrické energie nyní hrají prim LED reflektory. Úsporné nebo halogenové reflektory s krytím IP44 s možností zabudovaného čidla jsou vhodné tam, kde je nutné svítit jen tehdy, kdy potřebujete.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i