Technická svítidla do komerčních budov | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Technická svítidla do komerčních budov

Datum: 11.7.2013

Pokud potřebujete svítidla do komerčních budov, kanceláří či várobních hal a skladů, samozřejmě i pro Vás tu máme speciální kategorii technických svítidel!!

V dnešní době je skutečně potřeba mít dostatečné osvětlení nejen doma a okolo domu, ale také v prostorách, kde trávíte povětšinou největší část dne. Tím samozřejmě myslíme Vaše zaměstnání. Právě tady je velmi důležité vybrat vhodné osvětlení, které zaručí pro všechny vhodné pracovní prostředí.
 
Je jedno, jestli pracujete v kanceláři, ve skladě či ve výrobní hale. Všude se zkrátka svítit musí. Právě z toho důvodu je zde kategorie technických svítidel, které zaručí osvětlení do všech těchto prostor. Právě proto, že pracovní podmínky jsou stále přísnější, jsou také naše technická svítidla vyrobena tak, aby splňovala všechny bezpečnostní parametry. Technická svítidla bývají velmi odolná proti všem povětrnostním vlivům a také vůči různým nárazům, což se někdy opravdu hodí.
 
Co se týče typů svítidel, které se nejlépe hodí do komerčních prostor či do kanceláří, v první řadě bychom měli jmenovat svítidla zářivková. Zářivková svítidla mají oproti žárovkám mnohokrát vyšší životnost. To ale samozřejmě není jejich jedinou výhodou. Pokud si tato zářivková svítidla pořídíte, poznáte jejich výhody brzy sami.
 
Pokud potřebujete svítidlo do výrobní haly, nejlepší variantou jsou svítidla průmyslová, která jsou vhodná jak do vnitřních prostor, tak i do prostor venkovních. Průmyslová svítidla mají velmi vysoké IP krytí, proto ani ve venkovních prostorách není s těmito svítidly žádný problém.
 
Svítidla do všech vnitřních i venkovních komerčních, skladových i výrobních prostor najdete v našem internetovém obchodě www.svet-svitidel.cz.

       

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.