Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Jaká vybrat technická svítidla do komerčních budov?

Ostatní interiéry
Odpověděl:
MichaelaMichaela

Odpověď:

Pokud potřebujete svítidla do komerčních budov, kanceláří či výrobních hal a skladů, samozřejmě i pro Vás tu máme speciální kategorii průmyslových svítidel.

V dnešní době je skutečně potřeba mít dostatečné osvětlení nejen doma a okolo domu, ale také v prostorách, kde trávíte povětšinou největší část dne. Tím samozřejmě myslíme Vaše zaměstnání. Právě tady je velmi důležité vybrat vhodné osvětlení, které zaručí pro všechny vhodné pracovní prostředí.
 
 
Je jedno, jestli pracujete ve vlastní kanceláři, ve skladě či ve výrobní hale. Všude se zkrátka svítit musí. Právě z toho důvodu je zde kategorie průmyslových svítidel, které zaručí osvětlení do všech těchto prostor. Právě proto, že pracovní podmínky jsou stále přísnější, jsou také naše technická svítidla vyrobena tak, aby splňovala všechny bezpečnostní parametry. Technická svítidla bývají velmi odolná proti všem povětrnostním vlivům a také vůči různým nárazům, což se někdy opravdu hodí.
 
 
Co se týče typů svítidel, které se nejlépe hodí do komerčních prostor či do kanceláří, v první řadě bychom měli jmenovat svítidla zářivková. Zářivková svítidla mají oproti žárovkám mnohokrát vyšší životnost. To ale samozřejmě není jejich jedinou výhodou. Pokud si zářivková svítidla pořídíte, poznáte jejich výhody brzy sami.
 
 
Pokud potřebujete svítidlo do výrobní haly, nejlepší variantou jsou svítidla průmyslová, která jsou vhodná jak do vnitřních prostor, tak i do prostor venkovních. Průmyslová svítidla mají velmi vysoké IP krytí, proto ani ve venkovních prostorách není s těmito svítidly žádný problém.
 
Svítidla do všech vnitřních i venkovních komerčních, skladových i výrobních prostor najdete v našem internetovém obchodě www.svet-svitidel.cz.

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Slevy, novinky, inspirace

Přihlaste se k odběru newsletteru a nic vám neuteče.

Zeptejte se na cokoliv

Pavlína

Poradím s výběrem i technickými zádrhely.

515 555 111(Po-Pá, 7-18:00 hod.)

Zeptejte se
 
 
    
  
 
 

Doporučené produkty

Další dotazy z kategorie

Jak vybrat správnou barvu světelného zdroje? Světelné zdroje
Jaký vybrat kuchyňský lustr? Kuchyňské osvětlení

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i