Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Zásuvka domovní - Globo

Vendor 2
  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Podkategorie: Zásuvky a rozbočovače - vyberte podkategorii

Popis kategorie

Venkovní zásuvka, vnitřní zásuvka i rozbočovací zásuvka – vše na jednom místě


Dnes už si život bez zásuvek nedokážeme představit. Jsou naším spojníkem k tomu, abychom mohli používat nejen světla, ale i další spotřebiče poháněné elektřinou. Díky této důležitosti jde vývoj zásuvky stále kupředu. Aktuálně jsou stále populárnější dálkově ovládané zásuvky. Tato zásuvka na dálkové ovládání se hodí pro hůře přístupné spotřebiče nejen v interiéru, ale i exteriéru. Díky speciálně upravenému spínacímu mechanismu může být dálkové ovládaná zásuvka zapnuta z pohodlí gauče, bez nutnosti stoupání.


Venkovní zásuvky


Jelikož je stále více zahradních vychytávek a přístrojů, které pracují na elektřinu, k dispozici je také zahradní zásuvka. Tato zásuvka venkovní se vyrábí s ochranným krytem, který ji zabezpečuje proti vlhku a vnějším vlivům. Její používání je tedy bezpečné a nehrozí žádné poškození. Mimo to se často setkáváme se zahradními sloupky, které obsahují více zásuvek. K dispozici také venkovní zásuvka s vypínačem.


Další vychytávky u zásuvek


Pokud máte mnoho spotřebičů, jistě vás zaujmou rozbočovače. Jedná se o více zásuvek pohromadě, které vám umožní zapojit zároveň několik spotřebičů. V rámci těchto zásuvek je možné pořídit také rozbočovací zásuvku s vypínačem. Další vychytávkou je časovač do zásuvky, který můžete znát pod označením zásuvka s časovačem. Díky časovači si můžete nastavit, kdy chcete, aby se spotřebič sám každý den zapínal a vypínal.


V našem e-shopu si můžete koupit zásuvky nejrůznějších tvarů a velikostí. V nabídce máme nejen klasické zásuvky, ale také zahradní zásuvky, rozbočovače, zásuvky s časovačem, dálkově ovládanou zásuvku nebo zahradní sloupek. V kategorii elektromateriál si můžete navíc přikoupit také konektory, topné rohože, ventilátory, čidla, hlásiče kouře a prodlužovací kabely.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i